Artykuły GSM – akcesoria do domu, samochodu i biura

Andrzej Winnicki
22.06.2020

Współcześnie produkowane smartfony wyposażone są w cały szereg aplikacji, a także przydatnych funkcji. Żeby wykorzystać wszystkie możliwości techniczne telefonu warto zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria, które wbrew pozorom nie są wyłącznie gadżetami służącymi do zabawy.

Odpowiednio do swoich potrzeb, pracy i stylu życia warto dobrać akcesoria, które pomogą nam w pełni wykorzystać funkcje smartfona. Możemy podzielić je na kilka grup – pierwsza to pełniące funkcję ochrony wyświetlacza i telefonu wszelkiego rodzaju etui, pokrowce, folie i szkła ochronne zarówno lekkie, zabezpieczające przed zarysowaniem jak i solidne, "pancerne" do pracy w specjalnych warunkach, a także wodoodporne. Kolejna grupa akcesoriów to wymienne baterie, ładowarki, a także powerbanki umożliwiające doładowanie baterii na przykład w podróży. Do połączenia z innymi urządzeniami – na przykład z laptopami, aparatami fotograficznymi przydadzą się różnego rodzaju kable i adaptery. Kolejna grupa to wszelkiego rodzaju statywy i uchwyty do robienia zdjęć, a także uchwyty do samochodu często połączone również z funkcją ładowarki.

Jak dobrać artykuły GSM do swojego smartfona ?

Przede wszystkim należy zadbać o odpowiednią jakość. Artykuły GSM "no name" kupowane z nieznanego źródła mogą nie tylko nie spełnić swojej roli ale nawet uszkodzić cenny sprzęt. Internetowy sklep xWing.pl oferuje pełną gamę artykułów GSM pewnych, renomowanych producentów, dobranych do najpopularniejszych na rynku marek smartfonów takich jak Apple, Samsung, Huwaei, Xiaomi, Oppo, Vivo*, LG czy Lenovo.

Dla kogo przeznaczone są akcesoria do telefonów GSM ?

Dla spędzających wiele czasu za kierownicą niezbędna staje się wydajna ładowarka, który pozwoli uzupełnić moc baterii w relatywnie krótkim czasie. Prawidłowo dobrany uchwyt pozwala na bezpieczne i wygodne korzystanie z nawigacji. Odpowiedni adapter pozwala cieszyć się muzyką  z pamięci telefonu, lub w połączeniu ze słuchawkami i mikrofonem wykorzystać radio samochodowe jako zestaw głośnomówiący.

Miłośnikom fotografii przydadzą się uchwyty do selfie ub statywy. Słuchającym muzyki z pamięci telefonu przydadzą się dobrej klasy słuchawki, a także złącza typu lighting.

Do synchronizacji z laptopem lub komputerem przydatne są specjalne kable do  transmisji danych, które przy odpowiedniej jakości potrafią znacznie przyspieszyć ten proces.

Odpowiednio dobrane akcesoria to jakość i bezpieczeństwo używania smartfona bez obaw o jego uszkodzenie i utratę danych.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.