Czy kosmetyki ze złotem naprawdę działają na skórę?

Mariusz Siwko
26.03.2024

Kosmetyki ze złotem – to brzmi luksusowo! I rzeczywiście komfortu i bogactwa w nich nie zabraknie. To kosmetyki, które wykorzystują składniki aktywnie wpływające na skórę na wielu poziomach, w tym także molekuły złota. Po co są one obecne w produktach do pielęgnacji i jakie kosmetyki wybierać?

Jak działają molekuły złota w kosmetykach do pielęgnacji skóry?

W kosmetykach za efekt działania odpowiedzialna jest cała formuła, a więc receptura produktu. Uzupełniające się składniki aktywne w określony sposób oddziałują na skórę, by zapewnić jej komfort – miękkość, nawilżenie, elastyczność i naturalny blask. Molekuły złota w kosmetykach ze złotem, wraz z innymi składnikami, świetnie wpływają na skórę! Występują wraz z takimi substancjami, jak peptydy, oleje i ekstrakty czy kwas hialuronowy. Takie starannie zaprojektowane formuły, poprawiają dobrostan skóry, a co za tym idzie jej wygląd. To luksusowe kosmetyki o starannie zaprojektowanych recepturach.

Kiedy warto sięgnąć po kosmetyki ze złotem?

Przeciwdziałanie procesom starzenia to jeden z ważnych elementów pielęgnacji, bez względu na rodzaj skóry. I właśnie takie działanie mają kosmetyki ze złotem. To produkty przeciwzmarszczkowe, których formuły są tak skomponowane, by maksymalizować wysiłki skóry w naturalnej odnowie. Wspomaganie procesów regeneracyjnych, poprzez dostarczenie jej składników nawilżających, odżywiających i odbudowujących, to najlepszy sposób na zachowanie dobrej kondycji skóry i utrzymanie jej jędrności, elastyczności, miękkości oraz  świeżego wyglądu. Niewidoczne gołym okiem molekuły złota doskonale wspierają ten proces, przyczyniając się do poprawy jakości skóry i jej ochrony przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Te dwa kosmetyki ze złotem musisz mieć!

Wbrew pozorom skóra twarzy nie jest jednolita, dlatego wymaga odpowiednich produktów do pielęgnacji, zapewniających jej odpowiednią opiekę, dopasowaną do jej potrzeb. Sięgając po kosmetyki ze złotem, wybierz:

  • krem do twarzy – dopasowany do wieku, a więc poziomu dojrzałości skóry. Właściwie dopasowany kosmetyk ze złotem, będzie optymalnie oddziaływał na skórę, zaspokajając jej potrzeby i niwelując niedoskonałości. Krem spłyca zmarszczki, opóźnia powstawanie nowych, ujędrnia i uelastycznia skórę, a także przywraca jej blask. Zapewnia skórze komfort, miękkość i gładkość;
  • krem pod oczy – to kosmetyk, który dba o najdelikatniejszy obszar twarzy. Skóra okolic oczu jest cieńsza, bardziej podatna na przesuszenie i wiotczenie, a jednocześnie działanie mięśni mimicznych. Wymaga szczególnego wsparcia. Krem pod oczy z molekułami złota jest dobrym sposobem na poprawę jej kondycji i wzmocnienie.

Stosowanie kremu do twarzy na dzień i na noc oraz kremu pod oczy to najlepszy sposób na zachowanie młodzieńczego wyglądu. Molekuły złota i peptydy oraz inne składniki, wspierające działanie kosmetyków, to luksusowa pielęgnacja dla Twojej skóry, której skuteczność zauważysz już po kilku tygodniach stosowania.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie