Długopisy do tabletów. Przewodnik wyboru i użytkowania

Krzysztof Jagielski
06.02.2024

Rodzajów długopisów jest naprawdę wiele. Oprócz piór kulkowych, długopisów z metalowymi obudowami, długopisów plastikowych czy tych wykonanych z biodegradowalnych materiałów, dużą popularnością cieszą się tzw. touch peny. Stanowią one gratkę dla miłośników gadżetów - touch peny to połączenie tradycyjnego długopisu z gumką do ekranów dotykowych. Wiele ich modeli warto też personalizować, wykorzystując jako nośniki reklamowe!

Długopisy touch - czym się wyróżniają?

Długopisy touch do ekranów wyróżniają się smukłym kształtem, poręczną formą oraz lekkością, co sprawia, że z łatwością można je wykorzystywać do pracy z urządzeniami dotykowymi. Doskonale nadają się zarówno dla osób zręcznych, jak i wszystkich tych, którzy mają problemy z użytkowaniem nowych technologii. Touch peny to zatem idealne uzupełnienie przy pracy z nowymi technologiami, w tym gwarancja posiadania pod ręką również funkcji standardowego długopisu. Pamiętać trzeba, że takie modele nadal stanowią narzędzie piśmiennicze - zostały po prostu udoskonalone o specjalne gumki do ekranów dotykowych, które producenci umieszczają na ich końcówkach.

Długopisy Touch (do ekranów dotykowych) - poznaj kilka modeli

Modeli długopisów touch jest naprawdę wiele, czego potwierdzeniem jest bogata oferta sklepu internetowego dlugopisy24. Firma oferuje je w zróżnicowanych wersjach, jeśli chodzi o rodzaj obudowy, kolorystykę, mechanizm działania. Szczególnie warto zainteresować się touch penami metalowymi, na których obudowie bez trudu wykonywane są grawerunki - to doskonały sposób na stworzenie unikalnego gadżetu reklamowego, który pomoże w promowaniu firmy. Sklep Długopisy24 potrafi również zaskoczyć ofertą! Znaleźć w niej można między innymi długopisy touch łączące aż cztery praktyczne funkcje: długopisu, touch pena, wskaźnika laserowego i latarki.

Długopis z gumką do ekranów dotykowych – dla kogo?

Wyścig technologiczny trwa, a coraz więcej obszarów naszego życia podlega digitalizacji. Takie gadżety ułatwiające immersję w cyfrowy świat, jak właśnie długopisy touch, sprawdzą się zatem dla każdego z nas. Modele z gumką do ekranów dotykowych bardzo chętnie wykorzystują seniorzy, którzy mogą mieć problem z obsługą zaawansowanej elektroniki. Touch peny z pewnością ułatwią im korzystanie z nowoczesnych smartfonów i tabletów. Ponadto długopisy do ekranów dotykowych sprawdzają się wszędzie tam, gdzie praca wymaga szczególnej precyzji. Mowa m.in. o tworzeniu projektów, szkiców i grafik; edytowaniu zdjęć i filmów; czy o nawigowaniu zaawansowanych programów graficznych i programistycznych. Touch peny warto wręczać również dzieciom, które uczą się obsługą nowoczesnych urządzeń. Ze względów higienicznych stawiają na nie też osoby, które nie lubią zabrudzeń, zarazków i tłustych plam na ekranach swoich sprzętów.

Wykorzystaj długopisy touch pen do promocji firmy!

Jak każdy długopis, również i touch peny można wykorzystać jako gadżety reklamowe w firmie lub instytucji. Wystarczy wygrawerować na nich logo lub hasło reklamowe, aby stworzyć atrakcyjne i praktyczne narzędzia promocyjne, które będą nie tylko użyteczne, ale także zapewnią efektywne promowanie marki. Ważne jest przy tym zachowanie indywidualności - metalowy długopis z gumką do ekranów dotykowych można wygrawerować w rozmaity sposób. Wiele firm oferuje także inne, skuteczne metody znakowania (tampondruk, sitodruk na okrągło, nadruk brokatem).

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie