Flagi reklamowe – widoczna reklama na zewnątrz i we wnętrzach

Marek Szydełko
20.02.2020

Flagi stosowane są także w marketingu. Za ich pomocą firma może zwrócić uwagę na siebie i swoją ofertę nie tylko na zewnątrz, ale także we wnętrzach!

Flaga z nadrukowanym logo firmy umieszczona na maszcie może być skuteczną metodą promocji. Tego typu konstrukcje są bardzo popularne i chętnie wybierane do wielu przestrzeni. Aby osiągnąć optymalny efekt, należy dobrać odpowiedni typ flagi. Jakie flagi reklamowe można obecnie zamówić? 

Flagi reklamowe na maszty – przyciągają wzrok od razu

Najczęściej flagi reklamowe kojarzone są reklamą zewnętrzną – umieszczone na wysokich masztach mogą wtedy powiewać przed siedzibą firmy. Flagi reklamowe tego typu są personalizowane. Można wykonać na nich dowolną grafikę. Najczęściej firmy umieszczają na nich swoją nazwę albo logo. Materiały stosowane na flagi są odporne na rozerwanie oraz na promieniowanie UV, dlatego też mogą prezentować się przez cały czas atrakcyjnie. Takie flagi reklamowe wymagają wykonania odpowiedniej podbudowy pod maszt, aby mógł on stabilnie i bezpiecznie ją podtrzymywać. W użyciu znajdują się różne rodzaje masztów posiadających wysokość od kilku do nawet kilkunastu metrów. Maszty mogą być wyposażone także w praktyczne belki poziome, które podtrzymują flagę tak, aby była ona widoczna również przy bezwietrznej aurze. 

Windery – flagi reklamowe zewnętrzne i wewnętrzne

Drugi rodzaj flag reklamowych do windery. Są to flagi, które mogą być używane zarówno na zewnątrz, jak również we wnętrzach. Najczęściej posiadają charakterystyczny, zaokrąglony kształt. Ze względu na konstrukcję masztu materiał takiej flagi stale pozostaje widoczny. Windery to flagi reklamowe mobilne, czyli można je przenosić. Maszt z flagą umieszczany jest wtedy w stabilnej podstawie. Gdy flaga tego typu ma być ustawiona na zewnątrz, należy zastosować podstawy odporne na wywrócenie przez wiejący wiatr. Podsumowując, flagi reklamowe to przyciągające uwagę konstrukcje, które mogą doskonale sprawdzić się nie tylko na zewnątrz, ale również można z powodzeniem stosować je we wnętrzach!

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.