Jak działa odkurzacz automatyczny Samsung?

Antoni Kwapisz
02.09.2022

Sobotnie porządki to zdecydowanie częściej przykry obowiązek niż przyjemność. Mało kto może zaliczyć odkurzanie, ścieranie kurzu czy mycie podłóg do ulubionych czynności, nie ulega jednak wątpliwości, że są to zadania, które należy wykonywać regularnie. W innym przypadku w naszych wnętrzach zacznie gromadzić się kurz i inne zanieczyszczenia, które mogą prowadzić do gorszego samopoczucia czy chorób układu oddechowego. Czy istnieje sposób na to, by choć trochę odciążyć się podczas sprzątania i zyskać więcej czasu? Z pomocą przychodzi odkurzacz automatyczny Samsung. Dowiedz się, jak działa i dlaczego warto wybrać odkurzacz z mapowaniem.

Czym jest odkurzacz automatyczny?

Gdy mówimy o odkurzaczu, najczęściej mamy na myśli tradycyjne urządzenie, za pomocą którego możemy odkurzyć całe mieszkanie bądź dom. Takie sprzęty, choć skutecznie pomagają nam pozbyć się kurzu i innych zanieczyszczeń, które mogą gromadzić się na podłodze lub dywanie, niestety wymagają obsługi. Każdy, kto sprząta przy pomocy klasycznych odkurzaczy, wie, że nie zawsze jest to wygodne zadanie. Plączący się lub zbyt krótki kabel, słaba zwrotność odkurzacza i konieczność opróżniania worka – to tylko niektóre z wyzwań, z jakimi trzeba się mierzyć w jego przypadku.

Odkurzacz automatyczny Samsung odpowiada na wszystkie wymienione wyżej potrzeby. Jedną z jego najważniejszych zalet jest to, że samodzielnie odkurzy Twoje mieszkanie. Oznacza to, że w tym czasie Ty możesz zająć się innymi obowiązkami i znacznie skrócić czas sprzątania lub zrelaksować się i np. oddać lekturze ulubionej książki.

Jak działa odkurzacz z mapowaniem?

Obawiasz się, że automatyczny odkurzacz i tak będzie wymagał Twojej obecności przy odkurzaniu, gdyż nie poradzi sobie z obecnymi na jego drodze przedmiotami lub nie będzie mógł przedostać się z jednego pokoju do drugiego? Nie w przypadku odkurzacza z mapowaniem. To inteligentne urządzenie, które wykorzystuje Sensor LiDAR. Dzięki niemu skanuje otoczenie, oblicza swoją lokalizację i planuje trasę. W związku z tym urządzenie porusza się znacznie sprawniej i jest w stanie objąć większy obszar domu.

Odkurzacz z mapowaniem jest również bardzo prosty w obsłudze. Jego pracę możesz kontrolować przy pomocy aplikacji SmartThings. Możesz wtedy zaplanować obszar sprzątania, a także porę, w jakiej chcesz, aby pracowało.

Odkurzacz Jet Bot Plus – dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać odkurzacz Jet Bot Plus od firmy Samsung? To inteligentne urządzenie nie tylko jest w stanie samodzielnie zaplanować trasę sprzątania i przy tym unikać delikatnych lub niebezpiecznych przedmiotów. Jednocześnie jest bardzo skuteczne, dzięki czemu jest w stanie usunąć kurz i wiele innych zanieczyszczeń. Odkurzacz Jet Bot Plus swoją siłę ssania dostosowuje do rodzaju powierzchni, na jakiej się znajduje, co korzystnie wpływa na jego wydajność.

Oprócz tego w przypadku Jet Bot Plus na uwagę zasługuje szczotka o wysokiej wydajności, jak i wygodna stacja czyszcząca. Dzięki niej możesz zapomnieć o częstym opróżnianiu pojemnika na kurz.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.