Masz wolny lokal do wynajęcia? Współpracuj z Żabką!

Piotr Kowalczyk
19.12.2023

Posiadasz wolny lokal handlowy? Nie pozwól, aby długo stał pusty. Zdecyduj się na współpracę z siecią Żabka. To jedna z najszybciej i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na polskim rynku. Każdego roku w miastach i mniejszych miejscowościach pojawia się mnóstwo sklepów spod szyldu Żabki. Jeden z nich może działać właśnie w Twojej nieruchomości!

Zamień lokal do wynajęcia w Żabkę

Najem lokalu użytkowego przez Żabkę to wiele kości zarówno dla najemcy, jak i wynajmującego. Sieć zyska możliwość rozpoczęcia działalności w nowej lokalizacji, zyskując większe grono klientów. Właściciel lokalu handlowego zdobędzie natomiast zaufanego dzierżawcę. Żabka samodzielnie zaadoptuje nieruchomość na potrzeby funkcjonowania sklepu, a do tego proponuje bardzo atrakcyjne warunki finansowe. Wysokość czynszu ustalana jest przez dwie strony – możesz więc wynegocjować bardzo korzystną ofertę.

Lokal pod Żabkę – jakie warunki musi spełniać?

Nie każdy lokal handlowy nadaje się pod Żabkę. Aby współpracować z siecią, Twoja nieruchomość musi spełniać konkretne wytyczne. Lokal powinien mieć powyżej 70 m2, a sama sala sprzedażowa powyżej 45 m2. Najlepiej, aby miała kształt prostokąta. Sieć preferuje lokale zlokalizowane na parterze w narożniku budynku. Co ważne, jeśli chcesz zaoferować lokal pod Żabkę, powinien znajdować się w miejscowości o liczbie mieszkańców wynoszącej co najmniej 10 000.

Gdzie zgłosić lokal do wynajęcia pod Żabkę?

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą sieci Żabka, nie czekaj i odwiedź stronę firmy. Znajdziesz na niej formularz wynajmu lokalu. Zgłoszenie jest bardzo krótkie. Musisz w nim umieścić jedynie swoje imię i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy, a także informacje o lokalu do wynajęcia. Wpisz miejscowość, kod pocztowy, ulicę i numer lokalu, jego powierzchnię. Pod formularzem pozostawiono miejsce na ewentualne uwagi, które chciałbyś dodać do swojego zgłoszenia.

Lokal pod Żabkę – zdecyduj się na długoletnią współpracę

Jeśli Twój lokal przypadnie do gustu sieci Żabka, od razu możecie przystąpić do negocjowania warunków umowy. Zawierana jest na okres 10 lat. W tym czasie możesz liczyć na bezproblemową współpracę z możliwością wydłużenia jej na kolejne lata. Jak wspomniano wcześniej, Żabka samodzielnie adaptuje lokal na własne potrzeby. Nie musisz się niczym przejmować. Pozostaje Ci się jedynie cieszyć intratną współpracą.

Współpraca z Żabką – czy warto?

Zastanawiasz się, czy warto wynająć lokal handlowy Żabce? To bardzo dobra decyzja! Firma stale się rozwija. Każdego miesiąca uruchamia średnio 50 nowych sklepów w całej Polsce. Zyskaj zaufanego najemcę na okres co najmniej 10 lat i ciesz się atrakcyjnymi zyskami! Żabka chętnie współpracuje również z posiadaczami stacji paliw. Firma jest zainteresowana dzierżawą gruntu pod ustawienie kontenerów sklepowych. Jeśli masz swoją stację, skontaktuj się z Żabką!

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie