Najciekawsze propozycje zabawek dla psa – zadbaj o zdrowie i zadowolenie swojego pupila

Mariusz Siwko
23.12.2020

Postawmy sobie sprawę jasno, wszystkie psy kochają zabawę! Warto w takim wypadku zadbać, aby nasze pupile miały dostęp do odpowiednich zabawek, które nie dość, że będą przynosić im mnóstwo frajdy, to jeszcze w odpowiedni sposób mogą wpłynąć na ich prawidłowy rozwój. Na rynku znajduje się wiele akcesoriów treningowych, jednak po jakie tak naprawdę warto sięgnąć?

Frisbee dla psa – zaufaj klasycznemu rozwiązaniu!

Frisbee dla psa jest prawdopodobnie jednym z najbezpieczniejszych i najrozsądniejszych rozwiązań. Tego typu zabawka doskonale sprawdzi się podczas wspólnych zabaw na otwartej przestrzeni. Psy wręcz kochają łapać coś, co zostaje im rzucone na daleki dystans! Dodatkowo frisbee to genialne narzędzie do rozpoczęcia przygody z tresurą swojego czworonoga. Przy zakupie latającego dysku warto jednak sprawdzić, czy jego budowa będzie dla naszego przyjaciela po prostu bezpieczna. Zależy nam na elastyczności zabawki oraz na tym, aby była jak najbardziej odporna na przegryzienia. Niesamowicie ważna jest również sama waga produktu, gdyż nie chcemy obciążyć w znaczny sposób szczęki naszego zwierzaka. Dlatego jeżeli Twój piesek uwielbia prowadzić aktywne życie, to uważamy, że frisbee jest niemalże pozycją obowiązkową! Tony zabawy są wręcz gwarantowane!

Gryzaki dla psa – zabawa oraz zdrowie jednocześnie!

Gryzaki dla psa to zabawki, które bardzo często mogą być również smakołykami.  Na rynku jesteśmy w stanie znaleźć dwa główne rodzaje tego typu produktu. Pierwszym z nich są oczywiście standardowe gryzaki wykonane z bezpiecznego plastiku, którymi nasz czworonóg bez problemu może się bawić. Stosowanie tego typu zabawek jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ ograniczają poziom stresu naszego przyjaciela oraz pozwalają mu na chwilę relaksu. Z drugiej strony, mamy do czynienia z naturalnymi gryzakami w postaci np. zajęczych uszu. Warto nimi się zainteresować, ponieważ w stosunkowo bezinwazyjny sposób pozbywają się kamienia nazębnego u naszego pupila. Dodatkowo naturalne gryzaki mogą być ciekawą propozycją przekąski.

Zabawki dla psa – miliony możliwości!

Zabawki dla psa to temat niezwykle obszerny, ponieważ z każdym dniem przybywa mnóstwo ciekawych propozycji, z którymi z całą pewnością warto się zapoznać. Przedstawiliśmy zaledwie dwa sprawdzone warianty, co do których jesteśmy po prostu stuprocentowo pewni. Jeżeli poszukujesz innych interesujących  propozycji, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu www.tiptop24.pl!

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.