OptiMES - co zmieni się po jego wdrożeniu

Przedstawiamy konkretne argumenty za tym, by jak najszybciej zainwestować w system MES, który odmieni funkcjonowanie każdej produkcji. Oszczędność czasu, pieniędzy, surowców, wyższa wydajność produkcji, wyroby lepsze jakościowo, wyeliminowanie przestojów i podniesienie terminowości realizacji zleceń - to tylko kilka z setek małych i dużych korzyści, których doświadczysz wybierając dla siebie OptiMES.

Czym jest OptiMES? To zaawansowany program dla produkcji, który umożliwia szybkie i wydajne planowanie, zarządzanie oraz rozliczanie procesów produkcyjnych. Tworzony jest przez firmę Syneo.pl, z główną siedzibą w Bydgoszczy i rozbudowaną siecią partnerów, rozsianych po całej Polsce. Taka struktura pozwala na bezproblemowy kontakt i zapewnienie komfortowego serwisu klientom z najodleglejszych zakątków naszego kraju. 

Celowo używamy stwierdzenia, że OptiMES jest tworzony, a nie że został stworzony. Wszystko z powodu charakteru tego narzędzia, które jest cały czas rozwijane i udoskonalane, a użytkownicy automatycznie nabywają również możliwość skorzystania z cyklicznych aktualizacji udostępnianych przez programistów. 

Optymalizacja produkcji - zmiany są dobre!

Przede wszystkim zmieni się Twoja świadomość na temat informacji i danych, które do tej pory nie były jednoznaczne lub nie wydawały się istotne. Chodzi o szczegółowe dane z parku maszynowego, dotyczące parametrów produkcji i wynikające m.in. z mierzenia efektywności maszyn. System MES od Syneo.pl zbierze te dane, przetworzy, przeanalizuje. Na podstawie automatycznie generowanych raportów łatwiej jest podejmować decyzje biznesowe. Szczególnie, że zyskują umocowanie w wiarygodnych danych, odnoszących się do bieżącego stanu produkcji, choć możliwe jest również porównywanie ich z danymi historycznymi. Zmiana ta pozwala np. na wyeliminowanie przestojów, lokalizację i likwidację wąskich gardeł, uprzedzenie potencjalnych awarii. 

Drugą, bardzo znaczącą zmianą w sposobie funkcjonowania całej firmy jest możliwość rezygnacji z konieczności działania w formie papierowej. Program dla produkcji OptiMES pozwala na płynne przeniesienie dokumentacji papierowej na sprawniejszy, bardziej wydajny i szybszy poziom. Dokumenty i informacje przechowywane są w formie elektronicznej, dostępne po kilku kliknięciach, zawsze czytelne i gotowe do użycia nawet przez kilku pracowników w tym samym czasie. Dodatkowa korzyść - ekologiczne podejście do biznesu, którym można się szczycić.   

Wszystko to przekłada się na oszczędność pieniędzy oraz czasu, a w szerszej perspektywie, jest tylko dodatkiem do naczelnej intencji jaka towarzyszy wdrażaniu systemu MES - chodzi tu przecież o to, by optymalizacja produkcji pozwoliła produkować lepiej, więcej, taniej, wydajniej. To jest możliwe i jesteś o krok od osiągnięcia tego celu. Już znasz system OptiMES. Wejdź na stronę OptiMES.Syneo.pl, zarejestruj się w naszym systemie i zacznij korzystać, przez 14 dni za darmo!

W razie pytań - kontaktuj się z nami telefonicznie 517 827 436 lub napisz na biuro@syneo.pl.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.