Orange Flex – idealna oferta dla miłośników filmów i seriali

Marek Szydełko
23.07.2020

Serwisy video bez limitu GB to marzenie każdego wielbiciela filmów i seriali. Teraz każdy ma szansę zanurzyć się w świecie dobrego kina bez zużywania transferu danych, a jest to możliwe dzięki ofercie Video Pass w Orange Flex. Na czym polega ta wyjątkowa usługa i kto szczególnie powinien zwrócić na nią uwagę? Oto przewodnik, który pozwoli Ci poznać największe atuty Video Pass w Orange oraz podpowie, jak uzyskać nielimitowany transfer do oglądania najlepszych seriali i filmów.

Video Pass w Orange Flex – na czym polega usługa?

Dzięki usłudze Video Pass w Orange Flex można korzystać z  serwisów video bez zużywania pakietu danych z Twojego Planu. Posiadacze numeru z dowolnym Planem Orange Flex mogą aktywować Video Pass jako usługę dodatkową i korzystać z najpopularniejszych serwisów streamingowych i aplikacji video bez obawy, że będą one uszczuplać pakiet danych, dostępny w swoim Planie. Oznacza to, że bez możesz oglądać ulubione filmy i seriale gdzie chcesz i jak chcesz, bez obawy o uciekające GB. Wielbiciele seriali mogą wreszcie bez lęku o limity danych „połykać” całe sezony największych hitów podczas wieczorów filmowych.. Doskonałe, prawda? Żaden miłośnik filmów i seriali nie może przegapić takiej okazji, zwłaszcza że Orange Video Pass daje nielimitowany transfer danych podczas oglądania serwisów video, które cieszą się niewątpliwie największą sympatią wśród widzów, bez względu na wiek.

Co można oglądać bez limitu GB w Orange Flex?

Wykupując w aplikacji usługę Video Pass zyskuje się możliwość korzystania z kilku topowych serwisów video. Można oglądać najlepsze filmy w HBO GO, filmiki na YouTube, hity kinowe i kultowe seriale na Netflix, telewizję Orange TV Go, vod.pl oraz WP Pilot - a wszystko to w doskonałej jakości i bez zużywania GB z Twojego Planu. Usługa Orange Video Pass dostępna jest w formule na 1, 7 albo 30 dni. Oznacza to, że korzystasz tak długo, ile chcesz: okazjonalnie albo bez przerwy. Do tego, trzeba przyznać, że Video Pass w Orange Flex ceną niejednego zaskoczy. Jednodniowy Pass to koszt 5 zł! A uwierzcie nam, w ciągu dnia video może pochłonąć całkiem sporo GB. Z kolei za odtwarzanie treści video przez miesiąc w formule bez limitu GB zapłacić trzeba 20 zł. 

I jeszcze jedna ważna sprawa. W każdym z 4 podstawowych Planów w Orange Flex masz wbudowany Social Pass, czyli nielimitowany transfer danych w ramach najpopularniejszych platform social media. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by recenzować i polecać znajomym perełki, wyłowione przez siebie na serwisach video. Możesz o maratonach filmowych ćwierkać na Twitterze do woli albo relacjonować je na Facebooku.

Jak aktywować Video Pass?

Aby korzystać z nieograniczonego transferu danych w aplikacjach i serwisach video, trzeba być użytkownikiem Orange Flex, a nie jest to szczególnie trudne by nim zostać. Dołączyć do Orange Flex można nie ruszając się nawet z domu. To unikatowa formuła w pełni cyfrowego planu komórkowego w aplikacji, bez długoterminowej umowy i zobowiązań. Działa na zasadzie subskrypcji, więc zrezygnować możesz w  dowolnym momencie. Więcej o aktywacji numeru w aplikacji można dowiedzieć się na stronie Orange Flex. Prócz Video Pass i Social Pass w Orange Flex czeka na zainteresowanych także Music Pass. A w każdym z Planów oprócz Social Pass znajdziesz nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu w UE, a także pokaźne paczki danych. Nowy numer można wybrać (albo przenieść już posiadany) w aplikacji Orange Flex, a po aktywacji konta, wystarczy kilka kliknięć, by włączyć usługę Video Pass w wybranym wariancie. Aktywacja usługi Video Pass trwa chwilę, więc dobrze jest mieć już pod ręką przygotowany wcześniej popcorn.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.