Paczka w RUCHu - co musisz o niej wiedzieć?

Andrzej Winnicki
28.05.2021

Osoby szukające prostych rozwiązań przy odbieraniu i nadawaniu paczek, będą zachwycone rozwiązaniem, jakim jest Paczka w RUCHu. Proste, szybkie, komfortowe - te słowa najlepiej opisują, z czym mamy do czynienia! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, w czym tkwi sukces tego sposobu dostarczania przesyłek, oraz jakie niesie ze sobą korzyści.

Czym jest paczka w RUCHu?

Paczka w RUCHu daje możliwość odbioru oraz nadawania paczek w kioskach RUCHu, które znaleźć można w wielkich metropoliach, małych miasteczkach, a nawet wsiach. Dzięki sieci około 2500 punktów w całej Polsce (oraz 15 centrów logistycznych), daje to przede wszystkim możliwość korzystania z ich usług w niemal każdym krańcu kraju. Takie upowszechnienie wpływa na popularyzację tej usługi. Sama firma ma niemal stuletnie doświadczenie w dostarczaniu między innymi codziennych gazet czy czasopism. Od pewnego czasu do tych usług dołączono możliwość odebrania i nadania przesyłki kurierskiej. W związku z tym nie musisz czekać w domu na zamówiony pakunek, nie musisz specjalnie umawiać się z przewoźnikiem na odbiór paczki. Dzięki kioskom RUCHu wszystko masz w swoim ulubionym salonie prasowym, a samo zamówienie możesz odebrać o dowolnej godzinie. Większość z punktów otwarta już od 6:00 rano do godziny 19:00 lub 20:00. Paczkę możesz odebrać przed pracą czy tuż po wieczornym spacerze. Jakie jeszcze plusy można dostrzec przy korzystaniu z tych usług?

Jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z usługi Paczka w RUCHu?

Jak już wspomnieliśmy - dzięki kioskom, paczkę możesz odebrać (ale także nadać) o wygodnej i odpowiedniej dla Ciebie godzinie i jednocześnie kupić swoje ulubione gazety! Bez potrzeby umawiania się z kurierem, oczekiwania i ewentualnych nieporozumień. Dzięki sprawnie działającemu procesowi dostarczania zamówień masz pewność, że Twoja paczka już od godziny 6:00 będzie już w pełni gotowa do odbioru! Ponadto pakunek w punkcie czeka na Ciebie aż 5 dni! Jedną z dodatkowych korzyści (w tym przypadku przy nadawaniu przesyłki) jest fakt, że wystarczy jedynie numer telefonu! Pozwala to na zachowanie anonimowości, czego niestety nie można osiągnąć w przypadku konkurencyjnych firm kurierskich. 

Paczka w RUCHu to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy lubią praktyczne, tanie i bezpiecznie sposoby na dostarczenie przesyłek kurierskich. Dzięki opisanym w artykule korzyściom, jakie niesie ze sobą korzystanie z tych usług, nie dziwi, że obecnie Paczka w RUCHu może pochwalić się około 11 milionami klientów miesięcznie, a liczby te cały czas rosną!

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.