Parking lotnisko modlin - parkuj tanio i bezpiecznie

Maciej Piwowski
10.02.2020

Lotnisko w Modlinie cieszy się rosnącą popularnością. Wynika to głównie z faktu, że i ceny lotów są coraz bardziej atrakcyjne i stają się dostępne dla większej ilości podróżujących. Parking lotnisko modlin umożliwi pozostawienie samochodu wszystkim zmotoryzowanym podróżującym. W dodatku tanio i bezpiecznie!

  1. Parking lotnisko modlin - gdzie zostawić samochód?
  2. Parking modlin: jakie stwarza możliwości?

Tanie linie lotnicze - cokolwiek by o nich nie mówić - otworzyły drogę - nie tylko w powietrzu, ale i w przenośni - wszystkim tym, których jak dotąd nie stać było na podróżowanie. Jednak wiadomo, że koszt przelotu nie jest jedynym wydatkiem, z jakim musi się zmierzyć podróżujący.

1. Parking lotnisko modlin - gdzie zostawić samochód?

Własny samochód, który dowozi nas na lotnisko, a potem czeka, gdy wracamy z podróży, jest nieocenionym komfortem. Szczególnie, jeśli nie podróżujemy z Warszawy, a z odleglejszych miejsc Polski. Podróżowanie pociągiem, autobusem, czy nawet taksówką, to nie tylko duży koszt, ale i spory dyskomfort. Szczególnie, jeśli podróżujemy całą rodziną i mamy z sobą spory bagaż.

Z pomocą przychodzi parking modlin, na którym możemy zostawić samochód przez cały pobyt za granicą. Nie martwiąc się przy tym, czy nasze auto jest bezpieczne, a za parking nie zapłacimy więcej, niż kosztował sam lot.

2. Parking modlin: jakie stwarza możliwości?

Wyjeżdżając, mamy do wyboru dwie możliwości. Możemy pozostawić samochód na parkingu krótkoterminowym lub długoterminowym.

Parking krótkoterminowy posłuży nam również wtedy, gdy chcemy jedynie przywieźć lub odebrać pasażera. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że dziesięciominutowy pobyt na takim parkingu na lotnisku w modlinie, jest całkowicie bezpłatny!

Jeśli interesuje nas nieco dłuższy postój, zostawiając samochód na czas krótszy niż 8 godzin, zapłacimy stawkę za każdą rozpoczynającą się godzinę. Jeśli wyjeżdżamy np. na weekend, w takim wypadku obowiązuje nas opłata za dobę.

Długoterminowy parking modlin, znajduje się natomiast 3 kilometry od terminalu. Na nim pozostaje jedynie możliwość opłaty dobowej. Ale - co bardzo ważne - w niej uwzględniony jest transport na lotnisko. Oznacza to, że decydując się na długoterminowy parking na lotnisku w modlinie, nie trzeba organizować transportu na własną rękę, ani też dodatkowo go opłacać.

Jeśli interesuje cię zapoznanie się z pozostałymi informacjami i szczegółowym cennikiem, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło ''parking lotnisko modlin''. Ewentualnie ''parking modlin''.

Artykuł sponsorowany

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.