Znajdź fachowca na portalu Zleca.pl lub dodaj zlecenie za darmo

Mateusz Nowak
10.01.2020

Z pewnością zdarzyło Ci się kiedyś szukać różnego rodzaju fachowców – na przykład do wykonania remontu czy jakiejś usługi biznesowej. Pamiętasz, jak bardzo było to uciążliwe? Korzystanie z wyszukiwarki Google jest coraz trudniejsze przez wszechobecne reklamy. Facebook? Tam trudno jest liczyć na rzetelne rekomendacje. A gdyby tak to wszystko uprościć i mieć dostęp do sprawdzonych wykonawców w jednym miejscu? Tym tropem poszli twórcy portalu Zleca.pl, na którym możesz znaleźć fachowca w ciągu kilku chwil.

Jak to działa?

Banalnie prosto. Gdy wiesz już, jakiego fachowca potrzebujesz, wchodzisz na stronę serwisu Zleca.pl. Tam od razu zauważysz wyszukiwarkę, która umożliwia szybkie i wygodne znalezienie wykonawcy. Wystarczy tylko wpisać jakąś frazę, która w miarę precyzyjnie opisuje fachowca – na przykład „remonty” czy „elektryk”.

Po kliknięciu w lupkę od razu rozwinie się lista odpowiednich wykonawców. Teraz możesz zawęzić krąg poszukiwań wskazując konkretną lokalizację – najpierw województwo, następnie miejscowość. I to już wszystko. Sprawdź wizytówki poszczególnych wykonawców i skontaktuj się z nimi czy to telefonicznie, czy za pośrednictwem formularza na stronie serwisu.

Na Zleca.pl możesz znaleźć wykonawców z najróżniejszych branż, w tym:

  • Ekipy remontowe
  • Mechaników samochodowych
  • Drobnych fachowców (elektryk, hydraulik, ślusarz etc.)
  • Firmy ogrodnicze
  • Tłumaczy
  • Prawników
  • Copywriterów
  • Grafików
  • Programistów
  • Ekipy sprzątające

I wiele więcej. Niezależnie od tego, jakiego specjalisty potrzebujesz, z pewnością uda Ci się go wyszukać na Zleca.pl.

A jeśli nie znalazłeś fachowca?

Nic straconego. Na Zleca.pl możesz zupełnie za darmo dodać własne zlecenie i poczekać, aż odpowiedzą na nie wykonawcy. Czasami jest tak, że firma niezbyt precyzyjnie opisuje swoje kwalifikacje, przez co trudno jest ją znaleźć osobom potrzebującym fachowca do wykonania konkretnej pracy. Rozwiązaniem tego problemu jest właśnie opcja dodawania własnych zleceń.

Przykładowo: jeśli potrzebujesz kogoś do wyczyszczenia elewacji, to wystarczy, że opublikujesz zlecenie (pamiętaj o możliwie dokładnym opisaniu swoich oczekiwań), a wkrótce otrzymasz propozycje wraz z wycenami od zainteresowanych fachowców. Jeśli masz ograniczony budżet, to podaj go w szczegółach zlecenia – dzięki temu droższe firmy nie będą zawracać Ci głowy.

Dodawanie własnych zleceń jest świetnym rozwiązaniem dla szukających fachowca. Nie musisz przeglądać poszczególnych ogłoszeń, tracić energii i nerwów na przebijanie się przez reklamy w wyszukiwarce, dzwonić do znajomych z prośbą o polecenie kogoś itd. To duża oszczędność czasu i wygoda, bo zainteresowani wykonawcy zgłoszą się do Ciebie sami. Ty zdecydujesz, kogo i czy w ogóle wybierzesz do realizacji – oczywiście nic na siłę. I pamiętaj: masz to wszystko za darmo.

Minęły czasy, gdy do fachowca trzeba było wydzwaniać, prosić go o przyjście na spotkanie, a później modlić się, by skończył pracę w terminie (no, może z małym, miesięcznym poślizgiem). Dziś profesjonalistom bardzo zależy na dobrej opinii i wygodzie klienta, dlatego normą stało się pozyskiwanie zleceń przez Internet. Takie serwisy, jak Zleca.pl łączą zleceniodawcę z wykonawcą, oszczędzając obu stronom mnóstwo czasu.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.