Usługi wspierające biznes – jakie są?

Piotr Kowalczyk
23.10.2018

Założenie i prowadzenie własnego biznesu wymaga odpowiednich działań, które nie tylko przyczynią się do rozwoju i osiągnięcia sukcesu, ale pomogą również działać zgodnie z prawem, wykorzystywać możliwości, jakie daje oraz uniknąć sytuacji, w których niejasność będzie przyczyną strat finansowych. Brak wiedzy w tym temacie powinien być szybko uzupełniony lub tego typu zadania zlecone wykwalifikowanej firmie.

Usługi księgowe

Wsparcie w tym zakresie jest niezwykle istotne i korzysta z nich większy procent firm. O ile łatwiej jest zapanować nad dokumentacją księgowości w przypadku jednoosobowej działalności, o tyle trudniej zrobić to mając kilka filii i kilkaset osób zatrudnionych. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z usług firmy, która zajmie się wystawianiem faktur, przygotowywaniem przelewów, weryfikacją księgowań, a nawet windykacją należności. Na Crowe.com/pl dowiedzieć się można, że pracownik firmy może być przedstawicielem podatkowym. Oznacza to, że wyręczy właściciela firmy w wielu czynnościach związanych z US.

Konsulting

To jedna z ciekawych form wspierania biznesu. Jej celem jest sprawdzenie działania przedsiębiorstwa oraz podejmowanych w nim decyzji. Usługa obejmuje wiele dziedzin, takich jak zarządzanie procesami, zarządzanie finansami czy restrukturyzacja firmy. To świetne rozwiązanie, które pozwala wyłapać błędy i nie tylko zaoszczędzić, ale nawet zyskać. Wybierając usługę konsultingu można również skorzystać z opcji przeprowadzenia audytu wewnętrznego.

Doradztwo podatkowe

Niezwykle konieczne nie tylko przy zakładaniu firmy, ale również przy działalności, która prowadzona jest już kilka lat. Prawo podatkowe nieustannie ulega zmianom, dlatego osoba, która nie jest na bieżąco, może się szybko pogubić. Niestety nie się to ryzyko konsekwencji finansowych. Na Crowe.com/pl otrzymać można pomoc również z zakresu transakcji kapitałowych, optymalizacji struktur i transakcji, czy w tworzeniu przedmiotów za granicą.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.