HomeHunters - jak szybko sprzedać nieruchomość

Piotr Kowalczyk
08.05.2018

Interesuje cię szybka sprzedaż posiadanej nieruchomości? Nie chcesz tracić czasu na dodawanie ogłoszeń w internecie lub prasie, czy na poszukiwanie kupców oferujących atrakcyjną stawkę, co może trwać miesiącami? W podobnej sytuacji do twojej jest wiele osób na terenie Warszawy i poza nią. Odpowiedzią na wasze zapotrzebowanie jest oferta firmy HomeHunters, zajmującej się skupowaniem nieruchomości na atrakcyjnych warunkach.

Sprzedaż nieruchomości – jak to zrobić?

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie decydują się sprzedać swoją nieruchomość. Często jest to szybka potrzeba zdobycia gotówki, czy to na spłatę zadłużenia, czy też na rozwój własnej działalności. Rynek nieruchomości w naszym kraju rozwija się bardzo dynamicznie, a decydując się na sprzedaż domu, mieszkania, działki budowlanej, budynków gospodarczych czy przemysłowych, mamy w zasadzie dwie opcje: poszukiwanie kupców wśród klientów indywidualnych, lub skorzystanie z oferty agencji i firm zajmujących się skupem nieruchomości, jak HomeHunters.

Kilka prostych kroków, by sprzedać dom z zyskiem

Firma HomeHunters od lat działa na warszawskim rynku nieruchomości, oferując swoim kontrahentom skup nieruchomości na korzystnych warunkach. Cała procedura odbywa się na prostych i nieskomplikowanych zasadach, oraz – co szczególnie ważne – jest całkowicie legalnym procesem, sprowadzającym się do kilku prostych kroków:

  • właściciel nieruchomości wypełnia formularz ofertowy na stronie http://skup.homehunters.com.pl/,
  • firma w odpowiedzi przygotowuje wstępną wycenę nieruchomości,
  • ustalony zostaje terminu spotkania,
  • przedstawiciel firmy przeprowadza oględziny na miejscu, sporządzając ostateczną ofertę sprzedaży,
  • następuje podpisanie umowy i wypłata gotówki.

Sprzedaż nieruchomości, a sytuacja prawna

Często zdarza się, że nieruchomość posiada skomplikowaną sytuację prawną, jest zadłużona lub jesteśmy prawowitymi właścicielami wyłącznie części danej nieruchomości. W takich sytuacjach znacznie trudniej będzie znaleźć kupca wśród klientów indywidualnych. Wiele nieruchomości na sprzedaż czeka całymi latami, właśnie ze względu na skomplikowaną sytuację prawną, właścicielską itp. Sprzedając dom, mieszkanie czy inne zabudowania HomeHunters, możesz być pewien, że firma zainteresuje się twoją ofertą nawet pomimo ewentualnych obciążeń czy trudnego stanu prawnego nieruchomości. Zawsze możesz liczyć na darmową wycenę oraz szybki kontakt z przedstawicielami firmy, którzy służą swoją wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalnym doradztwem w zakresie transakcji.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Polecane

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.