Lubisz tasiemce? Oto świetne seriale z dużą liczbą sezonów

Andrzej Winnicki
11.05.2020

Współczesne seriale bardzo mocno różnią się od tych, jakie znaliśmy jeszcze w latach 90. XX wieku. To często wielkobudżetowe produkcje, dlatego ich twórcy nie mogą sobie pozwolić na przesadne rozwlekanie fabuły. Mimo to nadal powstają seriale składające się z wielu sezonów, które potrafią trzymać w napięciu od pierwszego do ostatniego odcinka. Kilka interesujących propozycji zebraliśmy dla Ciebie w naszym rankingu.

Synowie anarchii

Ten serial składa się z 7 sezonów i łącznie 82 odcinków. Dużo? Uwierz, że obejrzysz je w ekspresowym tempie. Synowie anarchii są mocno niedocenianym serialem, który zdecydowanie zasługuje na to, aby się z nim zapoznać. Znakomita fabuła, wyraziste postaci, wartka akcja i finał, którego nie można zapomnieć przez wiele dni. Serial do obejrzenia na Netflixie.

W garniturach

To zupełnie inna propozycja w porównaniu z Synami anarchii. Serial nie jest brutalny, bo opowiada o świecie nowojorskich prawników. Co prawda w ciągu aż 9 sezonów składających się ze 134 odcinków bywa wiele słabszych, a wręcz nudnych momentów, ale i tak warto dać temu serialowi szansę. Dużo w nim humoru, inteligentnych dialogów, niespodziewanych zwrotów akcji.

Arrow

Ten serial to już prawdziwy tasiemiec, bo składa się w sumie z aż 170 odcinków podzielonych na 8 sezonów. Arrow przede wszystkim solidnie trzyma w napięciu i warto się zapoznać z tym tytułem, nawet jeśli fantastyczne historie nie do końca trafiają w Twój gust. Serial można obejrzeć w całości na Netflixie.

Homeland

Z tym serialem mamy problem, bo pierwsze trzy sezony są kapitalne i tak wciągające, że trudno jest się powstrzymać przed obejrzeniem kilku odcinków jednym ciągiem. Później niestety tempo spada, fabuła staje się momentami infantylna, ale nadal jest to solidna porcja telewizyjnej rozrywki. Homeland składa się łącznie z 96 odcinków podzielonych na 8 sezonów. Ten serial również można obejrzeć na Netflixie.

Mad Men

Serial z kategorii tych, które się albo kocha, albo ich nie znosi. Jednego nie można mu natomiast odmówić: potrafi nieźle wciągnąć i stoi na wysokim poziomie aktorskim. Na Netflixie znajdziesz aż 92 odcinki serialu podzielone na 7 sezonów.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.