Pomysły na prezent dla kinomaniaka lub fana seriali

Antoni Kwapisz
06.03.2023

Dzięki platformom streamingowym mamy dziś nieograniczony dostęp do znakomitych filmów i seriali. Mnóstwo osób poświęca na ich oglądanie co najmniej godzinę dziennie – jeśli są to wartościowe produkcje, to nie ma w tym oczywiście nic złego. Znasz takiego zapalonego kinomaniaka lub fana seriali, który dosłownie „połyka” kolejne propozycje platform wideo? Jeśli właśnie szukasz pomysłu na prezent dla takiej osoby, to skorzystaj z naszych propozycji.

Efektowny plakat

Zacznijmy od stosunkowo niedrogiej, a ciekawej propozycji. Pięknie wydrukowany plakat w estetycznej ramie, przedstawiający scenę z ulubionego filmu lub serialu adresata upominku, to super pomysł na prezent. Momentalnie stanie się on jedną z najważniejszych dekoracji w domu czy mieszkaniu obdarowanej osoby.

Gadżety filmowe i serialowe

Takich gadżetów warto szukać na portalach aukcyjnych, ale też na grupach internetowych poświęconych danemu serialowi czy filmowi. Jeśli np. bliska Ci osoba jest maniakiem serialu „Peaky Blinders”, to kaszkiet Tommy’ego Shelby na pewno wywoła szeroki uśmiech na twarzy obdarowanego.

Kolekcja płyt z ulubionym serialem lub sagą filmową

To pamiątka na całe życie, która pozwoli wrócić do ulubionej produkcji w dowolnym czasie, również wtedy, gdy nie będzie ona już dłużej dostępna na platformach online (co może się zdarzyć). Efektowne, kolekcjonerskie wydanie na pewno będzie świetnym prezentem, z którego kinomaniak bardzo się ucieszy.

Wycieczka do miejsca, w którym kręcono ulubiony serial/film adresata prezentu

To może być strzał w dziesiątkę i prezent, którego bliska osoba nigdy nie zapomni. Jeśli wiesz, że adresat marzy o tym, aby odwiedzić np. miejscowość, w której kręcono jego ulubioną produkcję, to już teraz zacznij planować wspólną wycieczkę.

Przykładowo: wielki fan „Breaking Bad” czy „Better Call Saul” dozna ekscytacji na wieść, że odwiedzi amerykańskie Albuquerque i zobaczy np. dom Walthera White’a czy zje obiad w słynnym lokalu Los Pollos Hermanos.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.