Świetlna alternatywa - źródła LED GTV

Energooszczędność i długa żywotność - to główne zalety oświetlenia ledowego, które z roku na rok staje się coraz popularniejszym źródłem światła w domach, biurach, obiektach publicznych i przemysłowych. GTV - międzynarodowy dystrybutor oświetlenia, swoim klientom proponuje szeroki wybór produktów i rozwiązań, które pozwolą maksymalnie dopasować iluminację do naszych potrzeb.

Podstawę oferty oświetleniowej GTV stanowią źródła światła LED przeznaczone do najczęściej spotykanych w domach i biurach gniazd E14 i E27. Ze względu na swoje parametry i brak rtęci, są one najnowocześniejszą i najbardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych i kompaktowych żarówek.

Lista zalet diod LED jest bardzo długa. Po pierwsze - nie potrzebują zbyt dużej ilość prądu przy włączeniu. Nie występuje tu tak zwane „uderzenie prądu”, które jest wymagane by rozgrzać tradycyjną żarówkę i jest odpowiedzialne za sporą część poboru mocy. Poza tym, częste włączanie i wyłączanie diod GTV nie skraca ich żywotności - liczba cykli określana jest na poziomie 20.000, a czas pracy - 40.000 godzin! Poza tym LEDy odznaczają się wysoką sprawnością przetwarzania energii elektrycznej na światło - nie rozgrzewają się nawet po bardzo długim czasie świecenia - co eliminuje ryzyko poparzenia na przykład dziecięcych rączek. Wszystko to przekłada się na energooszczędność, którą konsumenci szybko odczują patrząc na malejące rachunki za energię.

Olbrzymią zaletą technologii LED jest również możliwość wyboru barwy światła, która uzależniona jest od materiału, z którego wykonany jest półprzewodnik. Oferta GTV obejmuje źródła o barwie: ciepłej białej, neutralnej lub zimnej białej. Współczynnik oddawania barw Ra źródeł GTV wynosi co najmniej 80!

Ponadto dystrybutor oferuje żarówki o różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu użytkownik może je dostosować do stylu aranżacji wnętrza i rodzaju oprawy. Finezyjnie wygięte będą idealnie pasowały do stylowych, ozdobnych kinkietów i żyrandoli, proste mleczne bańki z kolei to propozycja dla miłośników minimalizmu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://gtv.com.pl/

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Polecane

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.