„Nie czas umierać” - premiera nowego Jamesa Bonda

Piotr Kowalczyk
01.10.2021

Światowa premiera najnowszego filmu o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać” odbyła się 28 września 2021r. w Londynie. Wyczekiwany na całym globie film jest 25 produkcją o przygodach słynnego agenta 007.

1,5 roku czekania

Premiera najnowszej części serii o agencie w służbie Jej Królewskiej Mości - z powodu pandemii koronawirusa – została przesunięta aż o 1,5 roku. Pierwotnie film miał wejść do kin w kwietniu 2020r., jednak krytycy filmowi są zgodni – warto było czekać. Superprodukcja kręcona była we Włoszech, Norwegii i Londynie. Jest pełna efektów specjalnych i zwrotów akcji, co kochają fani Jamesa Bonda na całym świecie.

Ostatnia rola Daniela Craiga

W rolę słynnego agenta 007 wcielił się brytyjski aktor Daniel Craig. Występował on także w czterech poprzednich filmach: „Casino Royale”, „007 Quantum of Solance”, „Skyfall” oraz „Spectre”. Piąta z rzędu superprodukcja jest jednak jego pożegnaniem z rolą Jamesa Bonda. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi Daniela Craiga i zostanie nowym agentem w służbie Jej Królewskiej Mości.   

Polska premiera 1 października

Na najnowszy film o przygodach agenta 007 czekają także polscy fani. Premiera odbędzie się w piątek 1 października 2021r. Później superprodukcję będzie można oglądać w największych kinowych sieciach w Polsce.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.