Nie polecamy: Czekolady Lindt Excellence - nasza opinia

Magdalena Siwko
24.01.2018

Jako miłośnik dobrych czekolad z chęcią przystąpiłem do recenzji czekolady Lindt Excellence 70% Cocoa (czekolada zakupiona w Biedronce).

Nasza opinia:

Niestety czekolada bardzo mnie zawiodła – miała silny kwaskowaty posmak. Nie polecamy stanowczo!

Kompetencje serwisu:

Złożyłem reklamację (na jakość produktu) dnia 09.01.2018 przez stronę Lindt.pl. Tego samego dnia otrzymałem na e-mail potwierdzenie:

Uprzejmie dziękujemy za kontakt. Państwa prośba została zarejestrowana. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe. Uprzejmie prosimy o cierpliwość. W razie potrzeby kontaktu w powyższej sprawie prosimy wysłać wiadomość na adres consumerservice-pl@lindt.com. Uprzejmie prosimy o podanie numeru zapytania (5620593). Dziękujemy za Państwa cierpliwość. Z wyrazami szacunku, Dział Obsługi Klienta, Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o., ul. Jakuba Kubickiego 5, 02-954 Warszawa Polska, + 48 22 642 28 29, www.lindt.com

Dnia 23.01.2018 wysyłałem kolejny e-mail z prośbą o reakcje i jakąkolwiek informację o przebiegu reklamacji – żadnego odzewu. Dnia 25.01.2018 wykonałem telefony pod numer wskazany na stronie: pierwszy komunikat to informacja by zostawić wiadomość na sekretarce, następnie włącza się sekretarka z komunikatem, że skrzynka jest pełna i nie można zostawić wiadomości.

Serwis niekompetentny -  wynika z tego, że Lindt nie przejmuje się klientami i jakością swoich produktów.

 

Artykuł zaktualizujemy, gdy ktoś z Lindt się z nami skontaktuje.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Polecane

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Dyskusja

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.