Abonament telefoniczny nie musi być drogi.

Mateusz Nowak
27.03.2023

Abonament telefoniczny dawniej kojarzył się z wysokimi cenami oraz koniecznością podpisania umowy na bardzo długi czas. Sieć Otvarta wychodzi z założenia, że abonament nie musi być drogi, a dodatkowo wszystkie oferty abonamentu są objęte umowami bezterminowymi. Dzięki temu każdy klient może w dowolnym momencie zrezygnować z jej usług. Oto kompendium wiedzy na temat abonamentu telefonicznego oferowanego przez sieć Otvarta.

Abonament telefoniczny w Otvarta - przewagi firmy nad konkurencją 

Kilkanaście lat temu telefon na kartę uchodził za najtańsze i najwygodniejsze rozwiązanie. W wielu sieciach komórkowych abonament telefoniczny był wyjątkowo drogi, a dodatkowo korzystanie z tego typu usługi wiązało się z koniecznością podpisywania umowy na długi czas - najczęściej na 2 lata. Usługi pre-paid wyróżniały się tym, iż można było z nich zrezygnować w dowolnie wybranym momencie. 

W tym momencie abonament działa na zupełnie innych zasadach aniżeli jeszcze kilkanaście lat temu. Sieć komórkowa Otvarta od lat stawia przede wszystkim na elastyczne podejście, niskie ceny oraz na wysoką jakość oferowanych usług. Nawet najtańszy abonament z oferty Otvarta zawiera internet 5G a także nielimitowane rozmowy w obrębie sieci Otvarta. Dodatkowo, wszystkie oferty abonamentu są oferowane w ramach umów na czas nieokreślony, dlatego łączą w sobie zalety standardowego abonamentu telefonicznego z atutami taryf na kartę. Najtańszy abonament bez telefonu? Najlepiej postawić na sieć Otvarta. 

Warto nadmienić, że sieć Otvarta obsługuje nie tylko internet LTE, ale również internet mobilny 5G, czyli internet najnowszej generacji oferujący zawrotną prędkość pobierania i przesyłania danych. Standard 5G jest oferowany we wszystkich typach abonamentu tej sieci komórkowej. 

Najtańszy abonament na rynku w Otvarta - czym się wyróżnia? 

Najtańszy abonament komórkowy, który oferuje Otvarta, to koszt zaledwie 9,99 zł miesięcznie. Wybierając ten abonament otrzymasz nielimitowane rozmowy w sieci, 60 minut rozmów na telefony komórkowe i stacjonarne poza siecią Otvarta, 0,19 zł za wiadomości, 2 GB Internetu.

Co najważniejsze - umowa zawierana jest na czas nieokreślony, dlatego można zrezygnować z niej w dowolnym momencie. Ponadto najtańszy abonament telefoniczny w Otvarta można rozszerzyć o dodatkowe pakiety, np. dokupując dodatkowy 1 GB internetu lub paczki SMS-ów (50, 100 lub SMS-y bez limitu. 

O! Najlepsza 5G!, czyli rozmowy bez limitu do wszystkich sieci

Sieć Otvarta posiada także tani abonament skrojony pod potrzeby osób, dla których najważniejsze są nielimitowane rozmowy. Jego cena wynosi zaledwie 14,99 zł miesięcznie, a w ramach tego pakietu dostępne są nie tylko wspomniane nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne. Ponadto w ramach tego pakietu dostępne są SMS-y w cenie 0,19 zł, 11 GB internetu.

O! Korzystna 5G! - rozmowy i SMS-y bez limitu 

Oferta O! Korzystna 5G! dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań osób, które lubią zarówno dużo rozmawiać jak i SMS-ować. Abonament bez umowy terminowej w ramach tego pakietu kosztuje 18,99 zł miesięcznie i zawiera nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na telefony stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz aż 21 GB internetu.

Abonament dla najbardziej wymagających - O! Swobodna 5G! i O! Gigantyczna 5G!

Bardziej wymagający klienci powinni postawić na abonament O! Swobodna 5G! w Otvarta. W cenie 28,99 zł miesięcznie zyskuje się: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na telefony stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 31 GB internetu.

Dla najbardziej wymagających przygotowano abonament O! Gigantyczna 5G!. W cenie 49,99 zł miesięcznie zawiera on: nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce i na telefony stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y a także 100 GB internetu 5G w dzień oraz... 200 GB internetu w nocy. Jest to unikatowa oferta tego typu w całej Polsce. 

Postaw na tani abonament telefoniczny w Otvarta 

Przeniesienie numeru do Otvarta to doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają taniego abonamentu telefonicznego bez zobowiązań. Abonament bez umowy terminowej oferowany jest w kilku pakietach, które różnią się kwotą, zakresem usług bez limitu oraz liczbą GB internetu. Każdy, bez względu na jego potrzeby, bez trudu znajdzie w sieci Otvarta taki abonament telefoniczny, który przypadnie mu do gustu. Szczegółowe informacje na temat ofert abonamentowych w Otvarta są dostępne na https://otvarta.pl/abonament

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie