Aplikacje szpiegująca SMS- kiedy warto z niej skorzystać?

Mateusz Nowak
23.03.2023

W czasach, gdy przepływ informacji między ludźmi jest błyskawiczny, pojawiają się zupełnie nowe zagrożenia, zarówno ze strony partnerów, partnerek, a także dzieci czy pracowników. Idealnym i prostym sposobem na sprawdzenie wiadomości tekstowych czy połączeń drugiej osoby bez jej wiedzy jest użycie aplikacji szpiegującej, przeznaczonej na system Android. Na czym polega działanie takiej aplikacji i kiedy warto z niej skorzystać?

Wiadomości tekstowe - czy zawsze są bezpieczne?

Mogłoby się wydawać, że wysyłane prywatnie wiadomości tekstowe trafiają jedynie na urządzenie odbiorcy i są zabezpieczone przed dostaniem się w niepowołane ręce. W rzeczywistości jednak sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Postępujący rozwój technologiczny sprawia, że powstają coraz to nowsze aplikacje szpiegowskie. Choć jeszcze kilkanaście lat temu było to nie do pomyślenia, dzisiaj jesteśmy w stanie szpiegować telefon i wiadomości tekstowe drugiej osoby.

Szpiegowanie sms na Androdzie - czy to możliwe?

Okazuje się, że tak. Do tego rodzaju działań służy oprogramowanie do szpiegowania sms na Androida. Aplikacja pozwala na przechwytywanie wszelkich informacji z telefonu, a więc wszystkiego, co dzieje się na jego ekranie- wiadomości wysłanych i odebranych, połączeń czy prywatnych informacji. Aplikacja SpyOne działa w tle, nieustannie gromadząc dane i przechowując je na serwerze. Do lokalizacji telefonu wykorzystuje moduł GPS. Dzięki niemu możliwy jest podgląd nie tylko wiadomości tekstowych, ale także historię przeglądanych stron czy wykonanych zdjęć. Sama aplikacja ma aż 70 różnych funkcji. Wśród nich wyróżnić można nagrywanie połączeń, przechwytywanie wciśniętych klawiszy czy kontrola wysłanych i odebranych wiadomości z komunikatora internetowego. Zaletą SpyOne jest fakt, że działa on na wszystkich wersjach systemu Android. 

Kiedy może przydać się funkcja szpiegowania wiadomości tekstowych?

Kiedy klienci decydują się szpiegować wiadomości tekstowe? Przede wszystkim wówczas, gdy podejrzewają swoich partnerów czy partnerki o zdradę i nieuczciwość. To najpowszechniejszy powód na kontrolowanie wiadomości sms. Kontrola przesyłanych wiadomości może przydać się także rodzicom dorastających dzieci, a także pracodawcom, którzy chcą sprawdzić, czy pracownicy sumiennie wykonują swoje obowiązki. Kontroli podlegać mogą nie tylko odebrane wiadomości sms, ale także np. aplikacje społecznościowe. Aby możliwe było korzystanie z usługi szpiegowania telefonów komórkowych, należy zainstalować aplikację. To jedyny moment, w którym potrzebujemy telefonu docelowego fizycznie.

Czy warto korzystać z opcji podsłuchiwania telefonu komórkowego?

Oczywiście, w normalnych warunkach nikt raczej nie chce podsłuchiwać telefonu swojej drugiej połowy czy dzieci. Kiedy jednak w grę wchodzi zdrada czy podejrzenie nieuczciwości w relacji, nierzadko chwytamy się takich rozwiązań, które będą dowodem braku lojalności drugiej osoby. Oprogramowanie szpiegowskie jest doskonałym sposobem na upewnienie się o prawdziwości domysłów. Co więcej, zebrane materiały mogą posłużyć jako ewentualne dowody. Cena oprogramowania szpiegowskiego jest o wiele niższa niż cena wynajęcia prywatnego detektywa. Ponadto, program SpyOne ma w sobie wiele funkcji, które wykorzystane razem, pozwolą na uzyskanie dokładnego obrazu sprawy i pewności co do uczciwości lub jej braku drugiej osoby. Korzystanie z oprogramowania jest proste, a jedyne, co trzeba zrobić, to zainstalowanie aplikacji na telefonie docelowym. Wszelkie kolejne operacje nie wymagają już fizycznie urządzenia docelowego.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie