Dieta z dowozem – Ty wybierasz, gdzie dostarczamy jedzenie

Jerzy Biernacki
23.02.2021

Jedną z największych zalet diety pudełkowej jest to, że dania na cały dzień są dostarczane dokładnie tam, gdzie zechcesz. Klienci najczęściej wybierają dostawę do domu i wygodnie odbierają torbę z pudełkami spod własnych drzwi. Ale to nie jest jedyna możliwość. Dowiedz się, gdzie warto zamówić swoją dietę – proces dostawy tłumaczymy na przykładzie cateringu dietetycznego Nice To Fit You.

Z tekstu dowiesz się:

  • jak oszczędzać czas dzięki wygodnej diecie pudełkowej,
  • gdzie można zamówić jedzenie w ramach diety pudełkowej,
  • dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego z wyborem nie tylko miejsca dostawy, ale też menu.

Chcesz schudnąć, przytyć albo po prostu zacząć zdrowo się odżywiać? Odpowiedzią na wszystkie te wyzwania jest dieta z dowozem. To rozwiązanie dopasowane do szybkiego, miejskiego trybu życia, na które decyduje się coraz więcej osób.

Catering dietetyczny – wygoda i oszczędność czasu

Diety pudełkowe są dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy w ciągu dnia dużo się przemieszczają i nie mają czasu na spokojny posiłek. Ale równie dobrze sprawdzi się w przypadku osób, które są zapracowane i nie mają czasu na gotowanie (np. pracujące w domu czy opiekujące się dziećmi). Największe zalety takiego rozwiązania to:

  • wygoda – nie martwisz się o kalorie, unikasz kolejek w supermarkecie, zapominasz o zmywaniu,
  • oszczędność czasu – nie musisz planować jadłospisu, robić zakupów ani przygotowywać posiłków, więc masz czas na pracę i przyjemności,
  • różnorodnie jedzenie – dietetycy dbają o to, aby w Twoim menu nie zagościła nuda i nie zabrakło w nim sezonowych warzyw i owoców,
  • poznawanie nowych smaków – dzięki diecie pudełkowej nieustannie odkrywasz interesujące połączenia smakowe w daniach, których prawdopodobnie nie przygotowałbyś samodzielnie.

Dostawa jedzenia – gdzie mogą być dostarczone pudełka?

Dieta pudełkowa jest dostarczana w różnych godzinach, najczęściej porannych. Na przykład kierowcy Nice To Fit You ruszają w trasę wcześnie rano i kursują do około 10:00 – tak abyś po przebudzeniu mógł zjeść świeżo przygotowane śniadanie. W panelu klienta podaj kod do domofonu, a jedzenie będzie czekało na Ciebie przed drzwiami. Kierowca może też zostawić paczkę w recepcji budynku lub przewiesić ją przez ogrodzenie. Tak wiele opcji wyboru to szczególny atut w dobie pandemii, kiedy dostawy bezkontaktowe są bardzo mile widziane, a czasem wręcz konieczne.

Co ważne, w NTFY nie jesteś ograniczony do jednego miejsca dostawy. Zamów jedzenie, podając dokładny adres swojego domu, biura, uczelni czy innego dowolnego miejsca. Jeśli chcesz, dodatkowo poinformuj nas, że zależy Ci, aby pudełka czekały na Ciebie najpóźniej o określonej godzinie. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której dania na cały dzień nie zdążą dojechać, zanim np. wyjdziesz z domu do pracy.

Dieta pudełkowa w Twoim mieście z Nice To Fit You – wybór menu przed dostawą

Możliwość dowolnego określania miejsca, do którego zostanie dostarczona Twoja paczka z daniami na cały dzień, to duży atut diety pudełkowej. Ale czy wiesz, że wolnością wyboru możesz się cieszyć także w kwestii tego, jakie dania do Ciebie przyjadą?

Taką ofertę posiada NTFY. Wystarczy, że wybierzesz swoją dietę bazową, a zyskasz możliwość żonglowania daniami w ramach danego pakietu. To, z ilu propozycji będziesz codziennie komponował swoje menu, zależy od Ciebie:

  • pakiet Basic – 20 dań do wyboru każdego dnia,
  • pakiet Plus – 25 dań dziennie,
  • Super+ – aż 30 dań dziennie.

Do dyspozycji masz też ekonomiczny pakiet Start, czyli menu złożone z 5 gotowych dań bez możliwości wyboru.

Z pewnością szybko docenisz zdrowe i smaczne posiłki z wygodną dostawą pod drzwi domu, biura czy jakiegokolwiek innego miejsca! Zamów jedzenie w ramach diety NTFY i ciesz się wolnością wyboru w każdej kwestii.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.