F-Secure TOTAL

Marek Szydełko
16.11.2020

Szukasz sposobu na zabezpieczenie wszystkich swoich urządzeń łączących się z Internetem? To koniecznie przeczytaj dzisiejszy artykuł, ponieważ znajdziesz w nim informacje o F-Secure TOTAL. Jest to wielokrotnie nagradzany program komputerowy, dzięki któremu doskonale ochronisz swoje dane, a także swoją prywatność.

Bezpieczne korzystanie z Internetu

Niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzystasz do przeglądania Internetu, jesteś tak samo narażony na ataki hakerów, zainfekowanie wirusami lub próby wykradzenia danych. Dlatego należy chronić zarówno domowy komputer stacjonarny, laptop, tablet, jak i telefony komórkowe wszystkich członków rodziny.

Dzieło programistów z F-Secure Corporation daje takie właśnie możliwości. Po zainstalowaniu na danym urządzeniu program ten chroni je przed atakami typu ransomware, monitoruje wszystkie pliki oraz odwiedzane strony internetowe w celu wykrycia wirusów, oraz pozwala na bezpieczne zakupy przez Internet. Dba także o ochronę wszystkich transakcji bankowości mobilnej, tak by nasze dane i pieniądze pozostawały bezpieczne.

Rodzicom z pewnością interesująca wyda się opcja wprowadzania kontroli rodzicielskiej na urządzeniach dzieci. Pozwala to na ograniczenie odwiedzenia nieodpowiednich stron, blokowanie możliwości dokonywania przez nie zakupów czy też ochronę przed wykradzeniem danych osobowych.

Chroń swoją prywatność

Jeżeli nie chcesz, by ktoś był w stanie określić jakie strony odwiedzasz, nie chcesz pokazywać swojego adresu IP odwiedzanym stronom, to  F-Secure TOTAL pomoże Ci to osiągnąć. Wystarczy włączyć opcję VPN, a nigdy więcej nie zobaczysz komunikatu informującego, iż dana strona nie jest dostępna w Twoim kraju. Geograficzna blokada stron często jest przeszkodą w zdobywaniu ciekawych informacji lub dostępie do treści takich jak materiały video, lub audio.
Jeżeli nie chcesz narażać się na utratę danych, korzystając z publicznych sieci Wi-Fi, to warto zainstalować wspomniany program na swoich urządzeniach mobilnych. W galeriach handlowych, pociągach oraz innych łatwo dostępnych sieciach, często grasują szajki zajmujące się pozyskiwaniem haseł i loginów do wielu stron, w tym bankowości internetowej.

Dlatego jeszcze dziś odwiedź strony https://www.vebo.pl/f-secure-corporation oraz https://www.vebo.pl/f-secure-total. Możesz tam szybko wybrać wersję programu spełniającą Twoje wymagania, ilość chronionych urządzeń oraz rodzaj interesującej Cię licencji. Nie ma co ryzykować, zabezpiecz się już teraz, by potem nie żałować.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.