Gadżety na lato idealne do promocji swojej firmy

Jerzy Biernacki
24.05.2023

Lato sprzyja częstszemu przebywaniu na świeżym powietrzu, ludziom dopisują energia i dobre humory. O tej porze roku również jest najwięcej okazji do udziału w eventach, które mogą wypromować własną firmę. Festyny, targi czy lokalne imprezy – każde z takich wydarzeń to możliwość zaprezentowania oferty produktowej i zachęcenia do zakupu potencjalnych klientów. Gadżety reklamowe pomogą osiągnąć cel! W jakie najlepiej zainwestować na lato?

Akcesoria z logotypem – skuteczny wabik na klientów

Promocje oraz rabaty wciąż wywołują określoną dawkę niepewności – kupujący doskonale wiedzą, że taka forma marketingu jest warunkowana i najczęściej bazuje na dobrze skrojonej strategii kupowania większej ilości produktów. Tymczasem akcesoria reklamowe znakomicie sprawdzają się jako symboliczny upominek, mający zachęcić do zapoznania się z ofertą marki. Firmowe gadżety reklamowe w Versus-Reklama pozwolą poszerzyć grono dotychczasowych klientów i sprawić, że pozostaną lojalni ofercie.

Okulary przeciwsłoneczne

To jeden z najbardziej pożądanych produktów w środku upalnego lata. Okulary przeciwsłoneczne są praktycznym upominkiem, który będzie użytkowany każdego dnia. Sprytnie umieszczone logo pozwoli na skuteczną reklamę w szerokim gronie odbiorców. Ten gadżet dostępny jest w ofercie Versus-Reklama w wariancie ekologicznym – oprawki wykonano z bambusa, a soczewki zapewniają ochronę UV 400.

Dmuchana piłka plażowa

Jeśli oferta firmy dedykowana jest dzieciom, jednym z darmowych gadżetów powinna być dmuchana piłka plażowa. Sprawdza się nie tylko nad morzem, ale wszędzie tam, gdzie atmosfera sprzyja odprężeniu. Piłka jest lekka, poręczna i można schować praktycznie do każdej torebki. Jej noszenie nie sprawia problemu i bez trudu poradzą sobie z tym nawet maluchy.

Wachlarz

Trudno jest wysiedzieć na zewnątrz w bezwietrzny dzień. Kolorowy wachlarz załatwi sprawę! Jako gadżet na pewno wyróżnia się unikalnym wzorem i sam w sobie będzie stanowić oryginalny upominek. Obszerna powierzchnia pozwoli na nadruk wyraźnego logotypu, który można powtórzyć także na uchwycie – będzie dzięki temu widoczne również po złożeniu.

Czapka z daszkiem

Skuteczny sposób na ochronę przed uporczywym słońcem. Czapka z daszkiem z nadrukowanym logo będzie idealna zarówno na plażę, jak i spotkanie przy grillu czy podczas prac ogrodowych. To jeden z tych produktów, które użytkuje się na zewnątrz – a tym samym to plus dla firmy, która stawia na aktywną promocję w każdym miejscu.

Długopis

Uniwersalne, szalenie praktyczne, zawsze potrzebne – w torebce, plecaku, aktówce, na biurku! Długopisy bez wątpienia cieszą się największą popularnością jako gadżety z firmowym logo. Niewielki koszt i powszechne zastosowanie stawiają ten produkt na podium wśród gratisowych akcesoriów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze gadżetów? Produkty powinny wyróżniać się dobrą jakością i być praktyczne w użytkowaniu. Firmowe gadżety reklamowe w Versus-Reklama.pl to obszerna oferta produktowa dla małych i dużych przedsiębiorstw, które stawiają na kontakt z klientem i aktywną promocję.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie