Garść pomysłów na prezent dla dwojga

Jerzy Biernacki
26.11.2019

Święta tuż za rogiem a Ty nadal nie wiesz co podarować najbliższym? A może w tym roku planujesz przekazać szczególny upominek dla pary przyjaciół? Jeżeli nie wiesz na co się zdecydować, wybierz podarunek, który dostarczy Twoim najbliższym niezapomnianych wrażeń i na długo zostanie w ich pamięci. Aktualnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się niematerialne prezenty, które pozwalają doświadczać nowych rzeczy, a realizowane w duecie sprawiają jeszcze więcej radości.

Prezenty dla miłośników przygód 

Dla wszystkich osób, które za każdym razem z zapartym tchem oglądają otaczające ich krajobrazy, najlepszym prezentem będzie lot paralotnią. Niesamowite widoki, bliskość obłoków i absolutna cisza - to tylko kilka atrakcji, które towarzyszą tym niezapomnianym chwilom. To przeżycie z pewnością zachwyci każdego, kto choć raz marzył o zwycięstwie nad grawitacją. Podwójną radość gwarantuje przeżycie tych wyjątkowych chwil z ukochaną osobą. Wręczając voucher dla najbliższych, możesz mieć pewność, że obdarowani zapamiętają te święta na wiele następnych miesięcy. Ciekawą opcją może okazać się także lot motolotnią, która dostarcza niesamowitych wrażeń, dzięki szybkości, jaką potrafi rozwinąć. Szybowanie w powietrzu z prędkością sięgającą niemal 100 km/h to coś niesamowitego. Czas trwania poszczególnych lotów jest uzależniony od pogody oraz miejsca, w którym się odbywa. Najczęściej trwa on od 15 do 35 minut. 

Idealnym pomysłem na prezent dla pary znajomych może okazać się także voucher na laserowy paintball. Jeżeli wspólnie korzystaliście już z tego rodzaju atrakcji, a zabawa była przednia - warto to powtórzyć. Choć klimat gry przypomina komputerową strzelankę, ucieczkom w labiryncie towarzyszy adrenalina i rywalizacja. Co więcej, laserowa odmiana paintballa jest bezbolesna i możemy być pewni, że opuścimy pole bitwy bez pozostałości farby na naszych ubraniach. Taki upominek pod choinkę to nie tylko zastrzyk pozytywnych emocji dla osób obdarowanych to także świetna lekcja współpracy. 

Daj mi (im) chwilę…

Nie tylko romantyczna kolacja czy weekend w SPA to dobry  pomysł na prezenty dla pary. Z roku na rok oferta usługodawców stale powiększa się o nowe opcje. Dzięki temu jesteśmy w stanie podarować naszym najbliższym coś naprawdę wyjątkowego. To będzie ich wspólny czas, który spędzą dokładnie tak, jak lubią. A możliwości jest naprawdę bardzo dużo - od masaży, poprzez degustację win, aż do romantycznej kolacji w zupełnej ciemności. Ta ostatnia propozycja wydaje się niezwykle interesująca. Korzystając z oferty restauracji serwującej dania w ciemności, możemy być pewni, że zapewnimy naszym obdarowanym zupełnie nowe doświadczenia. Gdy nie możemy korzystać z jednego ze zmysłów, nasz organizm skupia się na pozostałych. W trakcie kolacji, podczas której nie jesteśmy w stanie obserwować tego, co się dookoła nas dzieje, wytężony zostanie zmysł zapachu i smaku, co z pewnością spotęguje doznania. 

Ciekawą opcją jest także prezent dla dwojga w formie weekendu w górach z zabiegami masażu. Oprócz pieszych wędrówek nasi najbliżsi będą mogli także korzystać z klasycznych masaży, które charakteryzują się silnym działaniem leczniczym, sprzyjają leczeniu chorób wewnętrznych oraz znacznie poprawiają elastyczność skóry. 

Jak widać na powyższych przykładach, prezenty dla par mogą przybierać różne formy. Jeżeli chcemy podarować rodzicom lub znajomym niesamowite wspomnienia, wystarczy zakupić specjalny voucher, który pozwoli im na skorzystanie z danej atrakcji. Co więcej, niematerialne upominki z pewnością zostaną w pamięci obdarowywanych na dłużej.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.