Gdzie kupić dywan w Warszawie? Tu znajdziesz kolekcje od najlepszych marek

Krzysztof Jagielski
04.01.2022

Dywany cieszą się popularnością i uznaniem na polskim rynku od wielu dekad. Chodniki i wykładziny są jednymi z najchętniej wybieranych elementów dekoracyjnych. Trudno się temu dziwić, bowiem tekstylia podłogowe doskonale łączą w sobie funkcjonalność z walorami estetycznymi. Dywany chronią bose stopy przed zimnem z podłogi, pozytywnie wpływają na akustykę wnętrz, stanowią też ciekawą i efektowną dekorację. Każdy kto próbował wybrać chodnik do swojego salonu, sypialni czy innego pomieszczenia dobrze wie, że nie jest to łatwe zadanie. Konkurencja w tej branży stale rośnie, a sklepów z dywanami przybywa. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, gdzie znajdziesz tanie wykładziny i dywany w Warszawie.

Sklepy z dywanami w Warszawie – zakupy stacjonarne

Gdy poszukujemy chodników czy wykładzin często rozglądamy się za modelami, które oprócz dobrej jakości cechują się też przystępną ceną. Jeśli chcemy kupić produkt, który rzeczywiście będzie łączył w sobie te dwa aspekty, lepiej zamiast marketu budowalnego wybrać sklep specjalizujący się w dostarczaniu tekstyliów podłogowych. Dobrym miastem na zakupy jest Warszawa: działa w niej wiele wyjątkowych salonów oferujących doskonałą jakość produktów. Piękne, unikatowe dywany można znaleźć na przykład w Carpets & More. Oferta sklepu obejmuje obszerny wybór chodników nowoczesnych, klasycznych, orientalnych, perskich i wielu innych. Ekskluzywny showroom, w którym można na własne oczy zobaczyć modele ze wszystkich najnowszych kolekcji, znajduje się przy ul. Wiertniczej 169. Na miejscu można nie tylko kupić dywany czy wykładziny, lecz także skonsultować swój wybór z doświadczonymi doradcami. Jeśli nie jesteśmy pewni, na który model się zdecydować, możemy skorzystać z możliwości wypożyczenia próbek.

Gdzie kupić dywan w Warszawie online?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że ogromny wybór nowoczesnych oraz klasycznych chodników naturalnych i syntetycznych można znaleźć również online. Swój wymarzony dywan możesz kupić bez wychodzenia z domu zaledwie kilkoma kliknięciami. Zamówiony egzemplarz w niedługim czasie zostanie dostarczony wprost pod nasze drzwi nawet w 24h. Kupując dywany w sklepie internetowym z reguły możemy liczyć na większą różnorodność niż stacjonarnie. Zanim złożymy zamówienie warto zapoznać się z propozycjami różnych firm. Adresy sklepów, które warto odwiedzić, otrzymamy zaraz po wpisaniu do przeglądarki takich słów jak „sklep z dywanami online” czy „dywany sklep internetowy”. Wiele e-sklepów z dywanami, jak chociażby wspomniany wcześniej Carpets & More, oprócz sprzedaży internetowej prowadzi też własny stacjonarny sklep z dywanami. Zamówienie on-line możemy złożyć oczywiście z tereny całej Polski, nie tylko z Warszawy.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.