Import z Chin: jak ważny jest wybór firmy importerskiej?

Jerzy Biernacki
07.05.2020

Chiny to gospodarczy gigant, którego warto wziąć pod uwagę w planowaniu swojego biznesu. Import z Chin do Polski to jedna z lepszych decyzji, którą możesz podjąć. W owocnym działaniu pomoże Ci profesjonalna firma importerska. Na co zwrócić uwagę podczas jej wybierania? Co powinna oferować, aby zapewnić Ci, jak największy zysk? Import z Chin z firmą importerską pozwala na więcej!

Firma importerska Fullbax: od Chin do Polski!

Import z Chin to łakomy kąsek dla wielu Polskich przedsiębiorców. Pozwala na realne zyski, niewielkim kosztem. Potrzebujesz jedynie dozy wiedzy oraz wsparcia doświadczonych pośredników, którzy na miejscu (osobiście!) będą doglądać produkcji i załadunku Twoich towarów. Firma importerska to pierwszy krok na drodze do efektywnej transakcji z Chińskim dostawcą. Nie spiesz się podczas jej wybierania!

Fullbax widzieliśmy zbyt wiele nieprzemyślanych decyzji, aby nie ostrzegać Cię przed pochopnymi wyborami. Wielokrotnie ratowaliśmy przedsiębiorców z opresji, którzy zaufali niewłaściwym partnerom. Import z Chin dla firmy importerskiej Fullbax jest sztuką, którą doskonalimy od wielu lat. Zajmujemy się kompleksową pomocą, na której zyskujesz:

 • Pełną obsługę importu.
 • Pomoc w wybranych segmentach importu.
 • Transport kontenerowy na najwyższym poziomie.
 • Skuteczną odprawę celną.
 • Kontrolę produkcji, załadunku i całej podróży z Chin do Polski.

A także:

 • Pomoc w rejestracji spółki w Chinach lub Hongkongu.
 • Znak towarowy.
 • Wyjazdy biznesowe na targi i konferencje.
 • Produkcję na specjalne życzenie.

Firma importerska powinna oferować przede wszystkim kompleksowe usługi. Nie tylko transport, ale również szereg innych obowiązków, dzięki którym zyskasz spokój i pewność jakości towarów. Import z Chin z firmą importerską, która zna się na swoich obowiązkach, staje się zdecydowanie prostszy i przyjemniejszy.

Import z Chin potwierdzony sukcesami

Niech o efektach mówią sukcesy, a nie słowa…

Wymarzona firma importerska, której szukasz, powinna legitymować się przede wszystkim potwierdzonymi sukcesami i osiągnięciami zawodowymi. Nawet najpiękniej skonstruowana oferta bez uznanych efektów pracy, nadaje się do kosza…

Po zapoznaniu się z ofertą zacznij od weryfikacji. Przeczytaj opinie klientów, sprawdź dotychczasowe realizacje i zrób małe badanie rynku, w celu sprawdzenia prezentowych umiejętności. Import z Chin dla firmy importerskiej, która naprawdę chce Twojego dobra, to nie zabawa, ale miejsce wzmożonej pracy. Fullbax w sposób profesjonalny podchodzi do swoich obowiązków, oferując:

 • Wyszukiwanie towaru.
 • Prowadzenie rozmów z dostawcami.
 • Wizytację fabryk.
 • Prowadzenie dokumentacji.
 • Kontrolę produkcyjną i poprodukcyjną.
 • Dostawę i odprawę celną.

Referencje niech mówią same za siebie. Sprawdź je, a następnie podejmij decyzję, komu zaufasz i powierzysz swój wymarzony biznes. Firmom z pięknymi słowami bez pokrycia, czy ekspertom od importu z Chin, którzy zjedli zęby na transakcjach ze wschodnimi dostawcami?

Czas wybrać odpowiednią firmę importerską!

Wpisz w wyszukiwarkę hasło: „Import z Chin: firma importerska”, a ujrzysz wiele cudownie, brzmiących ofert. Które z nich wybrać? Jakie są najlepsze? Na to pytanie musisz sam znaleźć odpowiedź. My zalecamy zdrowy rozsądek: ufaj realnym ekspertom z sukcesami i ofertą, dostosowaną do Twoich potrzeb. Dobry wybór firmy importerskiej to skuteczny transport towarów z Chin, który pozwoli Ci rozwinąć biznesowe skrzydła. A o tym przecież marzysz, prawda?

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.