Jak samodzielnie zaprojektować stronę internetową dla małej firmy?

Mateusz Nowak
11.09.2020

W Polsce mamy około 3 milionów przedsiębiorców, wśród których zdecydowaną większość stanowią osoby samozatrudnione oraz prowadzące małe, jednoosobowe biznesy. Z oczywistych powodów takie firmy nie mogą sobie pozwolić na kosztowne inwestycje w marketing – a już na pewno nie na samym początku. Z drugiej strony musimy pamiętać, że żyjemy w erze cyfrowej, dlatego każdy przedsiębiorca powinien szukać klientów przede wszystkim w Internecie. Nie będzie to możliwe bez zadbania o obecność firmy w sieci. Pierwszym krokiem do tego jest stworzenie strony internetowej, co można powierzyć agencji marketingowej (koszt, którego chcemy uniknąć) lub zaprojektować ją samodzielnie. Ta druga opcja wydaje się być szczególnie atrakcyjna, zwłaszcza, że wcale nie wymaga od przedsiębiorcy umiejętności programistycznych czy graficznych.

Z pomocą przychodzą kreatory stron internetowych

Kreator stron internetowych jest popularnym narzędziem umożliwiającym łatwe i samodzielne zaprojektowanie witryny www praktycznie każdemu – również osobom, które nigdy wcześniej tego nie robiły. Wielu przedsiębiorców nie bierze jednak tego rozwiązania pod uwagę. Dlaczego?

Powodem jest zła opinia na temat kreatorów. Pokutuje przekonanie, że nie dają one dużych możliwości w zakresie chociażby spersonalizowania wyglądu witryny i nadają się co najwyżej do stworzenia prostej strony, bloga, ewentualnie mocno ograniczonego funkcjonalnie sklepu internetowego. Tak być jednak wcale nie musi. Wszystko zależy od tego, na jaki kreator się zdecydujemy.

Poznaj Zyro – kreator stron www ze wsparciem AI

Kreator stron internetowych Zyro to najbardziej zaawansowane tego typu narzędzie na polskim rynku. Umożliwia zaprojektowanie witryny firmowej, bloga, sklepu internetowego, wirtualnego CV czy strony sprzedażowej (landing page) w zaledwie kilku prostych krokach. Co ważne, Zyro wykorzystuje sztuczną inteligencję, dzięki czemu znaczna część procesu projektowania witryny odbywa się automatycznie, ale jednocześnie z zachowaniem indywidualnego stylu preferowanego przez użytkownika.

Zyro jest prawdopodobnie jedynym tego typu narzędziem, przy pomocy którego można zaprojektować w 100% unikalną witrynę firmową. Taką, która nie będzie szablonowa, podobna do tysięcy innych, a przez to mało atrakcyjna dla użytkowników.

Ten kreator stron internetowych i sklepów online posiada wszystkie niezbędne funkcje, dzięki którym nie tylko samodzielnie zaprojektujesz witrynę dla Twojej małej firmy, ale także zadbasz o wizerunek marki przedsiębiorstwa. Do dyspozycji masz m.in. kreator logo, sloganu czy bardzo szeroki wybór szablonów graficznych, co pozwoli Ci dobrać ten, który idealnie koresponduje z charakterem marki i oczekiwaniami grupy docelowej.

Warto wiedzieć

W każdym planie otrzymujesz darmowy hosting oraz certyfikat SSL gwarantujący bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownikom strony – ma to duży wpływ na SEO witryny.

Lista funkcjonalności kreatora stron internetowych Zyro obejmuje także m.in. heatmapy, generator treści, obsługę materiałów graficznych i wideo oraz pełną optymalizację tekstów opublikowanych na stronie.

Samodzielne zaprojektowanie strony internetowej dla małej firmy przy pomocy kreatora jest dobrym wstępem do zainwestowania w widzialność biznesu w sieci lub świetnym sposobem na odświeżenie wizerunku marki.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.