Jak w kreatywny sposób zareklamować swoją firmę?

Antoni Kwapisz
09.07.2020

Reklama jest potrzebna każdej działającej na rynku firmie. Jednak każda z firm, w zależności od sprzedawanych produktów lub świadczonych usług, wybiera inne formy reklamy oraz jej nośniki. Duży wpływ na rodzaj stosowanej promocji firmy ma także pora roku. W każdej z nich klienci mają inne potrzeby. Inne są także sposoby spędzania wolnego czasu. O ile zimą, turyści lgną do miejscowości górskich, o tyle latem, korzystają z każdej okazji, aby przebywać na zewnątrz. Dlatego chcąc dotrzeć ze swoją letnią ofertą do potencjalnych klientów, warto skorzystać z siedzisk reklamowych.

Dla kogo siedziska reklamowe?

Siedziska reklamowe sprawdzają się jako reklama własnej działalności produkcyjnej lub usługowej. Siedzisko można postawić na widoku oraz wszędzie tam, gdzie klienci mieliby ochotę usiąść. Przydają się zatem w ogródkach letnich restauracji, barów, kawiarni, w lodziarniach, strefach zabaw dla dzieci, zakładach fryzjerskich i kosmetycznych, na plaży miejskiej, plaży nad jeziorem, plaży nadmorskiej.

Siedziska reklamowe polecane są także branży hotelarskiej. Mogą być poustawiane wewnątrz obiektu, nad hotelowym basenem, w ogrodzie, ale również na wydzielonej dla hotelu plaży nad jeziorem lub nad morzem. W takiej sytuacji leżak pełni nie tylko funkcję reklamową, ale także informacyjną.

Coraz częściej zdarza się, że siedziska reklamowe zamawiają także firmy produkcyjne. Siedzisko reklamowe stanowi nagrodę w organizowanym przez firmę konkursie. Zadowolony zwycięzca konkursu, korzystając z siedziska, przy okazji reklamuje firmę w swoim otoczeniu.

Jakiego rodzaju siedziska reklamowe można zamówić?

Na rynku spotkać można kilka rodzajów siedzisk, na których umieszcza się swoją reklamę. Są to:

  • sofy, fotele, hokery reklamowe,
  • leżaki reklamowe,
  • pufy sako z reklamą,
  • krzesła reżyserskie reklamowe,
  • kostki reklamowe,
  • kostki yoga.

Wszystkie wymienione rodzaje siedzisk mają swoje walory. W okresie wakacyjnym największą popularnością cieszą się leżaki reklamowe. To siedziska, na których najchętniej wtedy siedzimy i cieszymy się promieniami słonecznymi.

Jakie leżaki reklamowe mogę zamówić?

Leżak reklamowy powinien być wygodny. Odpoczynek na leżaku reklamowym ma się klientowi dobrze kojarzyć. Dlatego istotne jest, aby stelaż był wytrzymały a tkanina mocna. W opcji są leżaki drewniane z podłokietnikiem lub bez podłokietnika. Co ciekawe, w asortymencie znajdują się nie tylko leżaki jednoosobowe, ale także leżak reklamowy dwuosobowy.

Jeśli chodzi o kolorystykę leżaka, to z pewnością powinna ona być zgodna z logotypem reklamowanej firmy lub jej produktu. Istnieje także kilka możliwości umiejscowienia logotypu, aby był jak najbardziej widoczny. Dostępne są leżaki reklamowe z nadrukiem dwustronnym, leżaki z dodatkową tkaniną z tyłu, leżaki ze szmatką z tyłu lub z przodu.

Gdzie zamówić leżaki reklamowe?

Sprawdzonym producentem leżaków reklamowych jest firma Inventini. Ofertę firmy można znaleźć na jej stronie internetowej. Inventini posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu reklamy nie tylko na leżakach, ale także wszelkiego rodzaju namiotach, czy bramach reklamowych.

Gwarancję udanej letniej kampanii reklamowej zapewnia skorzystanie z kilku usług jednocześnie. Zamówienie może obejmować na przykład leżaki reklamowe ze stolikami oraz reklamę za pomocą reklamowego balona. Tego rodzaju kompleksowa reklama nie umknie żadnemu oku. I o to chodzi!

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.