Jak wybrać najlepszą karmę i akcesoria dla własnego pupila ?

Mariusz Siwko
23.06.2020

Wybór artykułów dla zwierząt na rynku jest po prostu ogromny. Sprzedają je sieci, Allegro, sklepy internetowe a także klasyczne sklepy zoologiczne. Dobry sklep zoologiczny powinien charakteryzować się nie tylko bogatym asortymentem produktów, ale ich sprawdzoną jakością.

Właściciele zwierząt, szczególnie ci początkujący oczekują także rzetelnej i fachowej porady w sklepie zoologicznym, jakiej nie zapewnią ani hipermarkety ani sprzedawcy w internecie. Sklep zoologiczny powinien zapewnić wszystko co potrzebne dla zwierząt a więc różne rodzaje karmy i odżywek, preparaty przeciwko pasożytom, kosmetyki dla zwierząt, a także wszelkie akcesoria typu smyczy, szelki, legowiska, transportery i kuwety.

Współpraca sklepu zoologicznego z lekarzami weterynarii

Jest bardzo ważna. Jeśli w gabinecie weterynaryjnym od razu możemy skonsultować co jest potrzebne dla naszego zwierzęcia i od razu na miejscu kupić potrzebne produkty zaoszczędzimy wiele czasu, a także możemy być pewni, że sklep zooologiczny oferuje tylko artykuły właściwej jakości. Tego typu usługi świadczy weterynariaradosc.com.pl - zespół doświadczonych weterynarii różnych specjalności współpracujący ze znajdującym się na miejscu sklepem zoologicznym. Oprócz standardowych artykułów dla zwierzą sklep zoologiczny weterynariaradosc.com.pl oferuje również wszystko, co potrzebne jest zwierzętom w trakcie leczenia, po opercjach i w czasie rehabilitacji – kołnierze, ubranka, opatrunki i preparaty pielęgnacyjne. Klinika i sklep zoologiczny działają przez 7 dni w tygodniu.

Jakie usługi świadczy klinika weterynaryjna?

Weterynariaradosc.com.pl dysponuje nowoczesną, specjalistyczną aparaturą i salą operacyjną. Świadczy usługi w zakresie wszelkich badań profilaktycznych i laboratoryjnych, badań rentgenowskich i USG, stomatologii, położnictwa, interny, geriatrii zwierzęcej, chirurgii, kardiologii, dermatologii, zoopsychologii. Zajmuje się również chipowaniem zwierząt, czyli umieszczaniem pod skórą mikrotranspondera (zwanego potocznie chipem), dzięki któremu dane zwierzęcia i jego właściciela trafiają do Międzynarodowej Bazy Danych SAFE-ANIMAL. Takie oznakowanie jest bardzo pomocne w przypadku zaginięcia lub kradzieży psa czy kota.

Zgodnie z regulacjami prawnymi Unii Europejskiej zwierzęta – psy, koty i fretki podróżujące za granicą muszą posiadać tak zwany paszport. Paszport mogą otrzymać wyłącznie zachipowane zwierzęta, a w samym dokumencie znajdują się takie dane jak numer chipu, dane adresowe właściciela a także informacje o aktualnych szczepieniach. Sklep zoologiczny i klinika weterynaryjna w Radości to miejsce, gdzie można załatwić wszystko co jest związane ze zdrowiem, bezpieczeństwem i komfortem pupila.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.