Kubek ceramiczny z nadrukiem na dobry początek dnia

Mateusz Nowak
28.10.2022

Gadżety reklamowe jeszcze kilka lat temu cieszyły się bardzo dużą popularnością. Wśród najczęściej wybieranych przez firmy były długopisy, smycze, notesy czy otwieracze. Z czasem, ich nadmierne 'rozdawnictwo', spowodowało, że stały się mniej atrakcyjne dla konsumentów. I choć, klient w sklepie chętnie wyciąga rękę po darmowy długopis, po dotarciu do domu, rzuca go w kąt. Największą zmorą tego typu gadżetów jest po prostu ich nieużyteczność. Firmy często inwestują horrendalne kwoty w produkty z logo firmy, które mimo wszystko nie budują ich wizerunku. Nie oznacza to jednak, że każdy gadżet reklamowy spotka podobny los jak wspomniany długopis. Lepiej bowiem wyprodukować mniej giftów promocyjnych, ale przydatnych klientowi. Tym też oryginalne kubki ceramiczne z nadrukiem, odróżniają się od klasycznych smyczy reklamowych. Jakie kubki reklamowe wybrać, by służyły konsumentom na co dzień?

Kubki reklamowe, z którymi zaczyna się dzień

Czym byłby poranek bez kawy lub mocnej herbaty? Większość osób zaczyna dzień w domu lub w pracy właśnie od kubka mocnego trunku, który stawia na nogi. Kubki ceramiczne reklamowe są więc idealnym połączeniem promocji z funkcjonalnością. Nie staną obok figurki zbierającej kurz, lecz będą pierwszą rzeczą o jakiej pomyśli Twój klient, gdy tylko będzie potrzebował solidnej dawki kofeiny. To zatem jedna z bardziej opłacalnych inwestycji marketingowych, która dodatkowo jest kosztem jednorazowym przy jednoczesnej długiej żywotności.

Jak reklamować się na kubkach?

Kubki reklamowe dają sporą przestrzeń do zagospodarowania. Można je opatrzyć autorskim, własnym nadrukiem. Tego rodzaju promocja marki buduje świadomość brandu, a jednocześnie sprawia, że firma staje się bliższa klientowi. Towarzyszy mu bowiem każdego dnia. Standardowo kubki firmowe oznacza się logotypem. Chcąc jednak wyjść poza utarte schematy, wiele firm decyduje się na bardziej odważny nadruk. I tak świetnym pomysłem mogą się okazać hasła motywacyjne lub obrazki z humorystycznym akcentem, na widok których na twarzy jego właściciela pojawi się uśmiech. Nowoczesny mark maszynowy, jakim dysponuje ta marka oferująca kubki ceramiczne: https://oznakowane.com/oferta/do-zywnosci-i-napojow/kubki-reklamowe, umożliwia różne formy nadruku m.in. grawer czy tampodruk. Wybierając kubek reklamowy, warto zwrócić uwagę na jego jakość. Należy pamiętać, że mają służyć klientowi dłuższy czas, dlatego też dobrze jeśli będą np. przeznaczone do mycia w zmywarce.

Kubki ceramiczne z nadrukiem podczas eventów

Kubki z logo świetnie sprawdzą się jako gadżet reklamowy dołączany do materiałów promocyjnych podczas ważnych uroczystości takich jak konferencja czy targi branżowe. Mogą być również miłym gestem w stronę stałych klientów, którzy regularnie robią zakupy w sklepie. Poza tym, z pewnością okażą się cennym elementem paczki świątecznej wysłanej do ważnego klienta biznesowego. Niezależnie od okazji, różne modele kubków ceramicznych, pozwalają dostosować je do potrzeb marki.

Kubki ceramiczne charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu, że można je myć w zmywarkach, stanowią nie tylko funkcjonalny, ale i długotrwały gadżet promocyjny. Użytkownik takiego giftu, będzie po niego sięgał każdego dnia, co znacząco wpłynie na wzrost popularności marki.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.