Mieszkania na sprzedaż w Oleśnicy — wybierz przestronny i piękny lokal

Marek Szydełko
30.12.2022

Szukasz swojego miejsca do życia? Planujesz zakup 2,3 lub 4 pokojowego mieszkania? Wiemy, gdzie możesz znaleźć poszukiwany spokój oraz nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania. Kopernika 16 to nowa inwestycja. Deweloper oferuje na sprzedaż mieszkania słoneczne, przestronne, z ogródkiem lub dużym tarasem w Oleśnicy. Tu ciężko się nudzić, ale łatwo znaleźć oddech i uciec od zgiełku miasta. Sprawdź dostępne ogłoszenia i wybierz przestrzeń dla siebie oraz swoich bliskich. Zobacz, jaką inwestycję przygotował dla Ciebie deweloper

Mieszkanie w Oleśnicy — poznaj okolicę i możliwości

Mieszkanie w kamienicy, bloku czy dom wolnostojący? Każda nieruchomość ma swoje wady i zalety. Słoneczne mieszkania o powierzchni 50, 70, czy 80 m2 spełniają różne wymagania odbiorców. Jeśli potrzebujesz chwili wytchnienia od dużego miasta, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejsca w centrum i przestronności, wybierz mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim. Lokal w bloku pozwala zaoszczędzić koszty związane z rachunkami za media, a powiat oleśnicki ma wiele do zaoferowania swoim przyszłym mieszkańcom. Spokojna, zielona przestrzeń jest dobrze skomunikowana z miejską zabudową. Mieszkańcom nie brakuje tu niczego. 

Lokale sprzedawane są wraz z pomieszczeniami przynależnymi, tj. komórką lokatorską, ale i miejscem postojowym. Oferując na sprzedaż piękne nieruchomości, deweloper skupia się również na dodatkowych udogodnieniach. Kupując mieszkanie w stanie deweloperskim na parterze, możesz zyskać dodatkowo prywatnym ogródek. Lokale na piętrach posiadają zaś balkony. W każdym przypadku możesz cieszyć się więc dodatkową powierzchnią użytkową, dzięki której zyskasz miejsce do odpoczynku wiosną i latem, posadzisz ulubione rośliny, owoce i warzywa. 

Sprawdź dostępne ogłoszenia sprzedaży mieszkań w Oleśnicy

Do decyzji, jaką podjąć musi przyszły właściciel nieruchomości, dochodzi jeszcze wybór dokładnej lokalizacji mieszkania. Osiedle składa się z kilku budynków, a lokale w nich usytuowane mają różną ekspozycję na słońce. Mieszkanie z dużym tarasem zagwarantuje większą przestrzeń, jednak to mieszkania znajdujące się na piętrach mogą okazać się lepiej oświetlone. Rozkład mieszkania to ważny punkt, na który należy zwrócić uwagę, poszukując lokalu do życia. 

Sprzedaż mieszkań w stanie deweloperskim oznacza, że swój dom urządzisz tak, jak chcesz. Zatrudniając doświadczoną ekipę, w krótkim czasie otrzymasz mieszkanie wykończone do umeblowania i szybko zamieszkasz w miejscu, w którym będziesz odpoczywać, cieszyć się czasem z bliskimi.

Umów się na oglądanie dostępnych mieszkań. Deweloper zaprezentuje komfortowe i rozkładowe 3 i 4 pokojowe mieszkania w Oleśnicy, a Ty zdecydujesz, w którym z nich zechcesz zamieszkań.  Ładne mieszkanie usytuowane w centrum miasta spełni oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Wybierz spokojną i pewną przyszłość w oleśnickiej inwestycji.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie