Najlepszy blog o bieliźnie

Jerzy Biernacki
24.06.2020

Bielizna jest bardzo ważnym elementem ubioru. Zarówno dla mężczyzn oraz kobiet. Zakup jej, zwłaszcza przez internet może jednak przysporzyć pewnych trudności. Czytając blog o bieliźnie taki jak https://ewabien.com/blog/ dowiemy się wielu przydatnych rzeczy. Dzisiaj odpowiemy na pytania jak kupować przez internet i jak dobierać bieliznę, aby wszystko poszło po naszej myśli i bielizna była w idealnym rozmiarze. Wybór bielizny jest olbrzymi, jeżeli masz wątpliwości co wybrać, to postaw na taką bieliznę w której poczujesz się najlepiej.

Seksowna broń

Odwiedzając sklep z bielizną https://ewabien.com/pl/ bez problemu zauważymy wybór seksownych koronek i nie tylko. Bielizna jest tajną bronią kobiet i wiele z nich chętnie z niej korzysta. Wybierając bieliznę warto postawić na taki krój który jest wygodny a jednocześnie czujemy się w nim pięknie i seksownie. Bielizna pomoże nam podkreślić co tylko chcemy, to od nas zależy na co się zdecydujemy i czym postanowimy uwieźć naszego partnera.

Dobór biustonosza

Dobór biustonosza jest bardzo ważnym elementem, źle dobrany biustonosz to nie tylko kwestie estetyczne, ale również zdrowotne. Dobrze dobrany biustonosz podkreśli nasze atuty lub będzie mógł zatuszować drobne niedoskonałości. Dobieranie biustonosza na oko nie jest pomysłem dobrym, zwłaszcza kiedy kupujemy w internecie. Jeżeli obwód będzie zły lub miseczka niedopasowana, to noszenie takiej bielizny nie da nam korzyści.

Pierwszym elementem jest dobranie prawidłowego obwodu. W przypadku zbyt luźnego obwodu biustonosza nie będzie on spełniał swojej funkcji i nie będzie prawidłowo podtrzymywał piersi. Może również się przesuwać powodując dyskomfort. Zbyt mały obwód będzie powodował otarcia czy też może gnieść.

Kolejnym ważnym elementem jest miseczka. Jeżeli znacznie odstaje od piersi oznacza, to że miseczki są zbyt duże, w sytuacji ucisku lub gdy wylewają się piersi z miseczki oznacza to, że są one zbyt małe. Warto pamiętać, że miseczka B przy obwodzie 70 ma inną wielkość niż miseczka B przy obwodzie 90.

Kolejnym ważnym wyborem jest odpowiednia długość i szerokość pasków. Paski złej długości mogą naciągać biustonosz w górę. Zbyt wąskie paski będą wpijały się w nasze ciało.

Jak widać dobierając odpowiedni biustonosz przed zakupem musimy zwrócić uwagę na wiele elementów. Więcej informacji o dobieraniu biustonosza znajdziecie na blogu.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.