Naładuj się pozytywną energią z ładowarkami indukcyjnymi Samsung

Krzysztof Jagielski
28.03.2023

Korzystasz ze swojego smartfona niemal cały czas? Bez obaw, od tego są, aby służyły jako pomoc w pracy, do kontaktów z rodziną i znajomymi, a także do rozrywki w wolnych chwilach. Jeśli chcesz, aby Twój smartfon Galaxy był ciągle pełen energii, sprawdź jak prosto i szybko możesz go naładować. I to bez kabli!

Szybka ładowarka indukcyjna Samsung

Ładowanie bezprzewodowe kojarzy Ci się z wolnym dostarczaniem energii, na co nie masz czasu? Zależy Ci na tym, aby w kilkanaście minut doładować urządzenie na kilka kolejnych godzin pracy? W tym zadaniu świetnie sprawdzą się szybkie ładowarki bezprzewodowe Samsung o mocy 15 W. Jeśli dodatkowo chcesz oprócz smartfona naładować swoje słuchawki Galaxy Buds lub smartwatch Galaxy Watch, wybierz model Duo i ładuj dwa urządzenia jednocześnie! Za sprawą obsługi szybkiego ładowania 15 W nie musisz już tracić czasu, a ładowanie będzie jeszcze łatwiejsze dzięki kompatybilności ładowarki z adapterami podróżnymi USB PD i adaptacyjnemu szybkiemu ładowaniu. W domu, biurze, w hotelu na szafce nocnej – ładuj smartfon i wybrane urządzenie ubieralne jednocześnie!

Możesz mieć ładowarkę indukcyjną Samsung Duo na swoim biurku, a pojedynczą ładowarkę 15 W np. w kuchni lub salonie, aby nigdy nie tracić czasu i doładowywać urządzenie w każdej wolnej chwili. Nie musisz się również obawiać o bezpieczeństwo podczas dostarczania energii, bowiem ładowarka Wireless Charger Pad wyposażona jest we wbudowany system chłodzenia z wentylatorem, dzięki któremu jeszcze szybciej naładuje Twój telefon.Oczywiście po naładowaniu urządzenia do pełna, proces ładowania zostaje przerywany, aby oszczędzić energię, żywotność baterii itp.

Powerbank z ładowaniem bezprzewodowym Samsung

Ładowarka indukcyjna Samsung to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko i wygodnie naładować swój smartfon Samsung Galaxy bez plątaniny kabli. Wystarczy położyć smartfon na ładowarce i obserwować szybki przyrost energii. A co, jeśli w pobliżu nie ma źródła prądu? Wtedy z pomocą przychodzi powerbank z funkcją bezprzewodowego ładowania o pojemności 10 000 mAh. Daleka wycieczka w nieznane, noc pod namiotem albo w domku na skraju lasu? Jeśli w samym środku przygody potrzebujesz zastrzyku mocy dla swojego smartfona i innych urządzeń mobilnych, powerbank z ładowaniem indukcyjnym zapewni ładowanie o mocy do 25 W[1]. Bądź zawsze gotowy do drogi a gdy zabraknie Ci energii nawet z dala od cywilizacji, powerbank Samsung zapewni zastrzyk energii dla Twoich urządzeń w każdych warunkach.

Artykuł powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.


[1] Maksymalna moc ładowania 25 W dostępna tylko przy użyciu kabla. Rzeczywista szybkość ładowania może się różnić w zależności od faktycznego użytkowania, warunków ładowania i innych czynników. Superszybkie ładowanie 25 W nie jest dostępne w przypadku jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie