Nie masz pomysłu na nowe ozdoby świąteczne? Daj się zainspirować i postaw na kule śnieżne ze zdjęciem!

Krzysztof Jagielski
11.11.2022

W większości domów co roku powtarza się ten sam schemat. Mniej więcej na przełomie listopada i grudnia wyciągamy ozdoby świąteczne, aby zrobić przegląd i sprawdzić, co jeszcze się nadaje. Widząc wciąż te same, opatrzone już dodatki, znów obiecujemy sobie, że „to ich ostatni rok”. Tym razem nie czekaj i jeszcze przed nadchodzącymi świętami wprowadź odrobinę świeżości do Twojego wnętrza, inwestując w nowe, kreatywne ozdoby świąteczne. Nasza propozycja? Kule śnieżne ze zdjęciem, o których przeczytasz w tym artykule.

Kule śnieżne ze zdjęciem, czyli coś dla tych, którzy mają dość świątecznej sztampy

W niemal każdym polskim domu można natknąć się na dokładnie takie same ozdoby świąteczne – kupowane przypadkowo w marketach, w dyskontach przy okazji robienia zakupów spożywczych czy na lokalnych jarmarkach bożonarodzeniowych. Nie ma w tym oczywiście nic złego, natomiast trzeba to sobie powiedzieć wprost: takie ozdoby są po prostu nudne.

Kule śnieżne ze zdjęciem to świetna propozycja dla osób, które w tym roku chcą ozdobić dom wyjątkowymi, niepowtarzalnymi elementami świątecznego wystroju. Czym są takie kule? To dobrze znane ozdoby, które po potrząśnięciu imitują efekt padającego śniegu w zamkniętym w kuli mikroświecie.

Różnica w stosunku do standardowych kul polega na tym, że w środku widać wybrane przez Ciebie zdjęcie – na przykład ukochanej osoby, dziecka, całej rodziny, zwierzaka etc. W ten sposób zyskujesz spersonalizowaną ozdobę świąteczną, której na pewno nie ma nikt spośród Twoich znajomych.

Wybierz kulę śnieżną dla siebie

Kule śnieżne ze zdjęciem są dostępne w różnych wariantach:

  • klasyczna kula sferyczna,
  • kula prostokątna (doskonale pasuje do nowoczesnych, minimalistycznie urządzonych wnętrz),
  • w kształcie serca (romantyczny prezent dla drugiej połówki),
  • kula sferyczna z motywami dziecięcymi.

Dodatkowo możesz wybrać rodzaj wypełnienia kuli – w okresie świątecznym idealnie sprawdzi się kula z motywem śniegu czy spadających gwiazd, natomiast ciekawą propozycją całoroczną będzie kula wypełniona piaskiem, przywodząca na myśl wspomnienia z wakacji.

Kulę śnieżną spersonalizujesz przy pomocy dostarczonego zdjęcia, jak i indywidualnie wybranej sentencji czy ważnej dla Ciebie daty. W ten sposób zyskasz nietuzinkową, przepiękną ozdobę o potężnym ładunku sentymentalnym i symbolicznym.

Super pomysł na prezent

Kule śnieżne ze zdjęciem to bardzo dobra propozycja prezentowa dla bliskich – na przykład dziadków, którzy na pewno ucieszą się z takich ozdób ze zdjęciem wnucząt. Prezenty świąteczne wcale nie muszą być bardzo drogie. Ważne, aby były niepowtarzalne i zdradzały, że obdarowująca osoba naprawdę się przyłożyła chcąc sprawić radość adresatowi upominku.

Efektowne, kreatywne i przede wszystkim unikalne ozdoby świąteczne, w tym kule śnieżne ze zdjęciem, wygodnie zamówisz na Wanapix.pl. Jeszcze zdążysz skompletować piękne ozdoby przed świętami i wprowadzić do Twojego domu niepowtarzalny, bożonarodzeniowy klimat.

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.