Notesy z nadrukiem firmowym – sposób na wyróżnienie marki

Maciej Piwowski
26.07.2022

Notowanie ważnej informacji na spotkaniu, kontakt do klienta czy lista zadań do zrobienia to tylko niektóre z funkcji, które pełnią notesy z nadrukiem. Przydatne w każdej branży stanowią podstawę wyposażenia. Jeśli do praktycznych kartek dołączysz estetyczną grafikę lub napis, otrzymujesz bardzo praktyczny nośnik reklamy. Zobacz, jakie są jego możliwości.

Idealne dla pracowników

Jeśli prowadzisz firmę, w której pracownicy spędzają czas w biurze, sklepie czy też placówce medycznej, trzeba pamiętać o odpowiednim zaopatrzeniu. Akcesoria biurowe znacznie ułatwiają pracę, a kiedy do tego jeszcze są estetyczne, stanowią dobrą wizytówkę Twojej firmy.

Notesy z logo to praktyczne rozwiązanie. Z jednej strony, do dyspozycji masz wiele kartek do zapełnienia, a z drugiej – grafikę dopasowaną do Twojej identyfikacji wizualnej. Często do zeszytu dołączony jest również długopis, co stanowi spójną całość. W Caprea znajdziesz wiele produktów, które stanowią podstawowe wyposażenie Twojej firmy. Warto dopasować je pod względem wizualnym i estetycznym! Sprawdź ofertę notesów z nadrukiem: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/biuro-i-praca/notatniki-i-notesy.

Notesy z logo to idealne uzupełnienie prezentów, np. z okazji świąt albo jubileuszu firmy. Podarunek dla pracowników na pewno sprawdzi się nie tylko podczas pracy, ale także w warunkach domowych. To też sprawi, że jako przedsiębiorca będziesz pozytywnie odbierany. Zobacz dostępne modele w caprea.com.pl! 

Forma promocji Twojej firmy

Kiedy planujesz zjawić się na targach reklamowych albo spotkaniach z klientami, warto mieć przy sobie dobrej jakości wyposażenie. Notesy z logo świetnie sprawdzą się zarówno dla Ciebie, jako reprezentanta firmy, jak i dla osoby trzeciej w ramach upominku. Świadczy to o geście, a także otwarciu do dalszych rozmów. Im bardziej dopasowane notesy z logo do identyfikacji wizualnej Twojej firmy, tym lepiej. Możesz też je wręczyć w ramach nagród za konkursy w mediach społecznościowych czy też podczas luźniejszych spotkań. Warto też je dać na powitanie osobom, które przyjechały na konferencję lub szkolenie organizowane w Twojej firmie. Notesy z logo są niesamowicie praktyczne, dlatego to strzał w dziesiątkę, niezależnie od branży.

Notesy z logo dla osób żyjących w ciągłym biegu

Jeśli na co dzień masz kontakt z osobami, które dużo podróżują, spotykają się z innymi ludźmi służbowo i prywatnie, to idealny moment, aby to wykorzystać. Notesy z logo warto wręczyć swoim kontrahentom czy klientom. Dzięki temu, że będą z nich korzystać w terenie, jednocześnie promują Twoją markę. Ktoś z zewnątrz może zauważyć nazwę firmy lub hasło reklamowe i ją zapamiętać.

Nowoczesne i ekologiczne notesy z logo

Notesy z logo to nie tylko estetyczna okładka i kartki. To też produkty, które są dostosowane do potrzeb aktualnych klientów. Właśnie dlatego w Caprea dostępne są produkty z oprawą bambusową, twardą i odporną na uszkodzenia. Jednocześnie jest to rozwiązanie przyjazne środowisku i niesamowicie eleganckie. Gdy wręczysz ekologiczne notesy z logo drugiej osobie, pokażesz, że Twoje przedsiębiorstwo dba o otaczający go świat. 

Artykuł partnera.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.