Planujesz urlop we Wrocławiu. Wynajmij samochód i zwiedzaj najciekawsze atrakcje na Dolnym Śląsku

Antoni Kwapisz
13.03.2020

Wrocław i cały Dolny Śląsk uważane są za jeden z najciekawszych i najpiękniejszych regionów Polski

Ogrom zabytków i miejsc, które warto odwiedzić sprawia, że co roku na Dolny Śląsk przyjeżdżają dziesiątki tysięcy turystów. Podróżowanie po tak rozległym obszarze jest znacznie bardziej komfortowe, jeśli do dyspozycji ma się samochód. Jednakże osoby, które cenią sobie komfort i wygodę, często wolą przylecieć do Wrocławia, niż jechać swoim samochodem przez całą Polskę. Jest metoda, by połączyć te dwa sposoby podróżowania i uzyskać maksymalny komfort i wygodę. Wypożyczanie samochodów staje się coraz popularniejsze i skutecznie walczy z łatką czegoś ekskluzywnego i niedostępnego dla każdego. Dzisiejsze wypożyczalnie samochodów oferują nowoczesne samochody w bardzo atrakcyjnych cenach. Jaka wypożyczalnia aut we Wrocławiu jest najlepsza i jak wygląda procedura wynajmu samochodu?

Wypożycz samochód i zyskaj niezależność oraz komfort podróży

Dla wielu osób wypożyczanie samochodu wciąż kojarzy się z czymś reglamentowanym i niedostępnym dla wszystkich. Jest to bardzo błędne podejście, ponieważ dziś samochód może wypożyczyć każdy. Atrakcyjne ceny i szeroki wybór modeli aut pozwala na wybór takiego auta, jakie w pełni nam pasuje. Warto podkreślić, że nie wszystkie wypożyczalnie samochodów mają tak samo dobre warunki wynajmu. Najlepszą wypożyczalnią na rynku jest obecnie carfree.com.pl, ponieważ oferują oni dużą ilość samochodów, w niskich cenach, a także na bardzo korzystnych warunkach. Wynajem samochodów przy lotniskach staje się powoli biznesowym i wypoczynkowym standardem, ponieważ podróż samolotem jest szybka i tania, a samochód, który czeka pod lotniskiem, zapewnia dalszy komfort podróży.

Jak wyglądają procedury wynajmu samochodu?

Wbrew pozorom, procedury przy wynajmie samochodu wcale nie są tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać, zwłaszcza jeśli wybierzemy wypożyczalnie samochodów carfree.com.pl. Firma ta postanowiła ograniczyć wszystkie niezbędne formalności do koniecznego minimum, dzięki czemu oszczędza się nie tylko swój czas, ale i pieniądze. Jedynymi dokumentami, których będziemy potrzebowali, to:
• prawo jazdy,
• dokument potwierdzający naszą tożsamość, taki jak paszport lub dowód osobisty.


Samochód może wypożyczyć każda osoba, która skończyła 21 lat i posiada prawo jazdy od co najmniej 12 miesięcy. Dokumenty okazujemy przy przekazywaniu samochodu w ustalonym wcześniej miejscu. Co ciekawe, carfree.pl oferuje dostarczenie wynajętego samochodu pod wszystkie lotniska w Polsce bez dodatkowych opłat. Dzięki temu nie tracimy czasu na szukanie miejsca przekazania auta. Jeśli chodzi o opłaty, to najtańsze samochody są dostępne już za 79 złotych za dobę. Jest to nasz jedyny koszt, oprócz tankowania paliwa. Jeśli chcemy, by samochodem mogła jeździć też inna osoba, to musimy to uprzedni zgłosić podczas rezerwacji on-line lub tradycyjnej rezerwacji telefonicznej. Dodatkowa osoba także musi mieć skończone 21 lat i posiadać prawo jazdy od roku.

Wypożyczenie samochodu na wypad po Dolnym Śląsku jest doskonałym pomysłem, ponieważ samochód da nam niezależność i swobodę podróżowania.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.