Pro Formula by Diversey - marka godna zaufania

Antoni Kwapisz
26.08.2020

Rynek profesjonalnych środków czystości jest ogromny, dlatego znalezienie najlepszej opcji nie jest takie oczywiste. Pro Formula by Diversey jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów zainteresowanych wysoką jakością, profesjonalnym podejściem oraz marką godną zaufania.

Dlaczego warto wybrać Pro Formula by Diversey?

Marka swoje pierwsze kroki na rynku postawiła już wiele lat temu, dlatego jej doświadczenie w zapewnianiu najwyższej jakości produktów pozwalających na utrzymanie czystości jest bardzo bogate. Środki chemiczne oferowane są tutaj dla szerokiego grona odbiorców, bowiem sprawdzają się w dezynfekcji najróżniejszych powierzchni oraz urządzeń. Szereg zadowolonych klientów prowadzących biznesy o zróżnicowanych profilach potwierdza wysoką jakość oraz uniwersalność oferty. Firma swoje produkty kieruje przede wszystkim do firm sprzątających, a także osób odpowiedzialnych za zapewnienie czystości w obiektach takich jak hotele i pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, bary i restauracje, przedszkola i żłobki, domy opieki społecznej, biurowce – innymi słowy miejscach, w których porządek jest kluczowy.

Każdy z produktów linii Pro Formula oferowanych przez Diversey spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających, bowiem preparaty są silne i skuteczne. Z pomocą środków czystości marki, możliwe jest efektywne usuwanie zabrudzeń, a w dobie pandemii także najwyższej jakości dezynfekcja.

Produkty do zadań specjalnych

Prezentowane przez Pro Formula środki utrzymania czystości, to genialne składy, których skuteczność pozwala pozbyć się nawet najbardziej problematycznych zabrudzeń jak tłuste plamy, zatory w zlewach, dezynfekcja trudno dostępnych miejsc i wiele innych. Szeroka gama preparatów czyszczących pozwala na znalezienie produktów specjalistycznych do czyszczenia drewnianych powierzchni, czyszczenia fug, utrzymania czystości pieców i grilli, łatwego czyszczenia szyb i szklanych powierzchni, czy też środków dezynfekcji wszelakich powierzchni, w tym tych mających styczność z przygotowaniem posiłków.

Każdy produkt dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb, dlatego też dostępne są preparaty w koncentratach do uzyskiwania środków czystości o preferowanej koncentracji, jak również produkty gotowe do użycia. Wiedza oraz doświadczenie marki pozwalają zaoferować klientom produkty, które pomogą sprostać różnym wyzwaniom w zakresie utrzymania czystości, w tym skutecznej dezynfekcji wymuszonej przez pandemię koronawirusa. Oferowane w Diversey profesjonalne środki czystości to najwyższa jakość, 100% dezynfekcji oraz czystość i higiena.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.