Producent pojazdów elektrycznych dla dorosłych

Mariusz Siwko
31.03.2020

Pojazdy elektryczne stają się coraz bardziej popularne, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Możliwości tych urządzeń stale rosną, wyposażane są one w nowe rozwiązania techniczne. Dzięki temu pojazdy napędzane energią elektryczną przestają być traktowane jak zabawki, a stają się praktycznymi, ekologicznymi i niezawodnymi środkami transportu. Mają one wiele zalet, szerokie możliwości zastosowania oraz nieskomplikowaną obsługę. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się tego rodzaju pojazdom zaprojektowanym z myślą o dorosłych osobach.

Elektryczne jednoślady

Dużą część znajdujących się na rynku pojazdów elektrycznych stanowią hulajnogi, rowery oraz skutery. Ich przeznaczeniem jest głównie rekreacja i uprawianie sportu. Poza tym ułatwiają one znacznie poruszanie się po zatłoczonych centrach miast, dzięki nim można z łatwością ominąć korki i poruszać się korzystając z coraz bardziej rozwiniętej sieci ścieżek rowerowych.

Wiele z tego rodzaju urządzeń ma możliwość złożenia, tak by móc przechowywać je w domu lub w biurze. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, także te oferujące możliwość jazdy poza wyznaczonymi ścieżkami, dzięki specjalistycznym oponom oraz specjalnie dostosowanemu kształtowi ramy.

Wieloślady napędzane elektryczne

Osobną kategorię stanowią pojazdy transportu osobistego, takie jak segway, trójkołowce oraz quady. Są to funkcjonalne i praktyczne urządzenia pozwalające na szybkie poruszanie się np. po strzeżonym terenie lub po zakładach produkcyjnych, usytuowanych na rozległym obszarze. Dlatego też często są one wykorzystywane przez firmy ochroniarskie, służby miejskie lub mundurowe.

Pojazdy elektryczne użytkowe

Kolejną ciekawą kategorią tego typu urządzeń są samochody stosowane np. do sprzątania ulic czy też autobusy o napędzie elektrycznym. Są one coraz częstszym widokiem na naszych ulicach, gdyż wiele samorządów decyduje się na zakup tego rodzaju pojazdów ze względu na ich zalety i stale malejące koszty utrzymania. Ważny oczywiście jest także aspekt ekologiczny, gdyż tego rodzaju pojazdy nie emitują zanieczyszczeń do atmosfery.

Producent pojazdów elektrycznych dla dorosłych

Warto wiedzieć, iż jednym z bardziej cenionych producentów pojazdów elektrycznych jest polska firma Velex (https://velex.pl/pl/), która od ponad 12 lat dostarcza wysokiej jakości produkty, takie jak auta, quady, czy też hulajnogi zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Firma oferuje szeroki asortyment pojazdów od prostych konstrukcji, aż po skomplikowane i technicznie zaawansowane rozwiązania przeznaczone do profesjonalnych zastosowań.

Artykuł partnera serwisu.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.