Rolnex - niezawodny partner w dostarczaniu części maszyn rolniczych!

Maciej Piwowski
01.05.2023

Jeżeli szukasz niezawodnego partnera w dostarczaniu części do maszyn rolniczych oraz samych maszyn, to warto zapoznać się z ofertą firmy Rolnex. To renomowana hurtownia rolnicza, która od ponad 25. lat buduje swoją pozycję na rynku. Specjaliści firmy dbają o to, aby przygotować bogatą ofertę rozwiązań technologicznych, które korzystnie wpływają na jakość prac prowadzonych w gospodarstwie rolnym. Zapraszamy do zapoznania się z potencjałem współpracy z tym uznanym dostawcą.

Jaką firmą jest Rolnex?

Sklep z częściami rolniczymi Rolnex to firma, która działa na rynku od ponad 25. lat. W tym czasie stała się zaufanym partnerem w obszarze dystrybucji części do maszyn rolniczych, a w ostatnich latach również gotowych ciągników i maszyn. Doświadczeni specjaliści Rolnex dbają o to, aby spełnić ewoluujące potrzeby rolników. Każdy z produktów jest dokładnie sprawdzany pod kątem jakości jego wykonania i użyteczności. Po pozytywnej opinii włączany jest do asortymentu. Już teraz Rolnex posiada jedną z największych w Polsce ofert części do ciągników rolniczych. Liczy ona kilka tysięcy produktów i stale się powiększa. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przedstawiciele sklepu pomogą Ci w wybraniu odpowiednich produktów i w przeprocesowaniu zamówienia. Jako uznany dostawca sprzętu, Rolnex współpracuje zarówno z rolnikami, jak i sklepami rolniczymi. 

Niezawodny dostawca sprzętu rolniczego 

Przez okres swojej działalności firma Rolnex dała się poznać jako krajowy i niezawodny partner biznesowy. Od lat z dużą skutecznością dostarcza sprawdzone produkty na rynek. Wykorzystywane są one na wsiach w całej Polsce. Sklep z częściami do maszyn rolniczych Rolnex dostarczy swoje produkty dla klientów hurtowych pod dowolny adres w Polsce. Alternatywą jest dokonanie zakupów w punkcie stacjonarnym obok Lublina. Każdego dnia specjaliści hurtowni dokładają wszelkich starań, aby zachować wysoki standard świadczonych usług. Najlepszą oceną ich pracy są setki zadowolonych klientów, którzy na co dzień korzystają z maszyn i części dostarczanych przez hurtownię. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się na stronie internetowej rolnex. 

Merytoryczne wsparcie poparte doświadczenie

Dużym atutem hurtowni jest to, że jej przedstawiciele chętnie dzielą się swoją wiedzą w obszarze procesów zachodzących w gospodarstwach rolnych. Na bazie wieloletniego doświadczenia eksperci Rolnex oferują klientom merytoryczne wsparcie w doborze maszyny oraz części, które pasują do danych modeli. W ten sposób minimalizuje się ryzyko zakupowe oraz korzystnie wpływa na poprawę wydajności i bezpieczeństwa prowadzonej produkcji rolnej. Misją Rolnex jest dostarczanie na rynek tylko takich produktów, których realnie potrzebują rolnicy. Pod uwagę brane są jakość i potencjał ich zastosowania na polskich wsiach. 

Wydajne ciągniki 

Od kilku lat Rolnex dystrybuuje ciągniki rolnicze producentów Lovol i Prokmar. To pojazdy, które doskonale sprawdzają się w gospodarstwach rolnych. Na uwagę zasługuje stosunek ich ceny do jakości wykonania. Pod tym kątem należą do absolutnej czołówki na rynku. Dzięki nim wykonasz szereg różnego rodzaju prac rolnych. Wydajny układ hydrauliczny umożliwia podpięcie dodatkowych sprzętów, w tym m.in.: kosiarki, zgrabiarki, rozrzutnika, prasy i innych. To dodatkowo zwiększa potencjał wykorzystania ciągnika w gospodarstwie. Rolnex jako renomowany dostawca sprzętu dba o to, aby każdy pojazd znajdował się w doskonałym stanie technicznym. Więcej informacji na temat dostępnych modeli otrzymasz po kontakcie z przedstawicielem hurtowni. 

Szeroki wybór części 

Jako sklep z częściami do ciągników i innych maszyn Rolnex oferuje kompleksowe wsparcie. Asortyment liczy wiele tysięcy produktów, które można dobrać bezpośrednio do swoich potrzeb. To zarówno oryginalne części, jak i tańsze zamienniki. Zespół Rolnex pomoże Ci w wyborze odpowiedniego elementu do ciągników popularnych marek, w tym m.in.: MTZ, Ursus, T25, Zetor, Massey Ferguson itp. 

Zapraszamy do zakupów

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i do zakupów w hurtowni rolniczej Rolnex. To zaufany i niezawodny partner w obszarze dostarczania na rynek maszyn oraz części do maszyn rolniczych. Więcej informacji o ofercie znajdziesz na rolnex oraz otrzymasz po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem sklepu.

Komunikat prasowy

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie