Wakacje w Chorwacji na Jachtach

Antoni Kwapisz
01.10.2019

Coraz więcej osób w okresie urlopowym decyduje się spędzić swoje wakacje na jachtach w Chorwacji.

Ten sposób spędzania urlopu wybiera z roku na rok coraz większa ilość osób. Nic też w tym dziwnego, ponieważ żeglowanie w Chorwacji, to jedna z najłagodniejszych odmian żeglarstwa morskiego dostępna w Europie i polecana dosłownie dla każdego.

W państwie tym turystyka morska jest rozwinięta na niezwykle wysokim poziomie, dzięki czemu osoby stawiające na ten rodzaj wypoczynku mogą liczyć na rozbudowaną infrastrukturę z licznymi łatwe wstępnymi udogodnieniami, a także spokojnym morzem bez fal.

Chorwacja zachwyca swoim pięknem

Jeśli dołożyć by do wycieczki morskiej dodatkowo ciekawe i niezwykle piękne zabytki, które dostępne są dla zwiedzających na każdym kroku, każdego dnia w innym mieście, a także zachwycająca malowniczą architekturę. Nie ma się co dziwić, że Polacy coraz liczniej żeglują po wodach tego kraju. Dużą zaletą tego kierunku jest także niemal perfekcyjna słoneczna pogoda, która utrzymuje się tam od początku czerwca do końca września. Stawiając na żagle w okresie letnim w Chorwacji, można liczyć na upały, które pozwolą wygrzać się na resztę roku.

Skąd taka popularność

Wiele osób decydujących się na wakacje na jachcie w Chorwacji uzasadnia swoja decyzje przede wszystkim dużą ilością atrakcji. W porównaniu do wyjazdu do tradycyjnego hotelu, gdzie dużej mierze jesteśmy ograniczeni, pod względem ilości miejsc, jakie można odwiedzić. Kolejną zaletą wycieczek jachtowym jest to, że w trakcie podróży, można samemu złapać za ster, i poczuć wiatr we włosach, ponieważ są one najczęściej prowadzone przez doświadczonych kapitanów, którzy bardzo chętnie udziela wszelkiego rodzaju wskazówek, jak bezpiecznie samotnie żeglować oraz na co zwracać uwagę. Chcąc skorzystać z takich atrakcji warto zainteresować się oferta theyachtcrew.pl. Gdzie można znaleźć wyjazdy na wycieczki żeglarskie po Chorwacji w różnych terminach, w różnych cenach. Studenci natomiast mogą dodatkowo liczyć na atrakcyjniejsze pakiet cenowe, na przygotowane rejsy.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.