Puławski Klub Fantastyki Katharsis

Jerzy Biernacki
11.09.2015

Puławski Klub Fantastyki Katharsis jest oddziałem TIW "Inspiracje" i dziąła przy Domu Chemika. Zapraszamy na cotygodniowe spotkania, w salce na dole w pierwszym segmencie(wisi kartka) obok klubu seniora i kancelarii adwokackiej.

Spotkania w każdą sobotę o godzinie 16:30  osoby poniżej 16 lat są proszone o przyniesienie pozwolenia od opiekunów prawnych.

Klub oferuje członkom uczestnictwo w prelekcjach, grach planszowych i karcianych, konwentach. Klubowicze mają do dyspozycji przez cały tydzień salkę w której moga się umówic na sesję RPG, plansżówki, turniej gier bitewnych lub karcianych(trzeba tylko dać wcześniej znać). 

Członkowie klubu mogą korzystać z biblioteczki klubowej, która zawiera kilkadziesiąt podręczników do RPG, czasopism, książek, komiksów, gry PC.
Mogą brać udział w organizowanych przez innych klubowiczów Larpach.
Mogą także oczywiście brać udział w tworzeniu tego wszystkiego do czego serdecznie namawiamy

Składka klubowa wynosi 3 zł miesięcznie(30 zł rocznie)  i pokrywane są z niej koszty współpracy z Domem Chemika, zakupy klubowe(planszówki, RPG), część kosztów organizowanych konwentów.


http://katharsis.bee.pl/

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.