Zamieszkaj w warszawskim Zakątku Cybisa

Remigisz Szulc
02.06.2015

Marzenia o własnym mieszkaniu ma każdy, kto chociaż raz wynajmował mieszkanie, albo dzieli swoje ze współlokatorami. Mieszkanie w Warszawie to fantastyczne miejsce do życia, ale także większe możliwości zdobycia pracy pozwalającej na osobisty rozwój i wynegocjowanie wyższych zarobków niż w innych miastach naszego kraju. Warszawa to miasto wciąż się rozwijające, w którym życie jest ciekawe, pozytywne, dające olbrzymią satysfakcję. Osiedle „Zakątek Cybisa” to świetnie usytuowane mieszkania w atrakcyjnych cenach, dla rodzin małych i dużych oraz dla samodzielnych, wymagających singli.

Ursynów to infrastruktura, zieleń i spokój

Położenie „Zakątka Cybisa” daje dużo możliwości mieszkańcom i znacznie ułatwi im załatwianie sprawunków i przeróżnych życiowych spraw. Mieści się w dzielnicy Ursynów, która jeszcze niedawno uważana była za sypialnię Stolicy, dzisiaj staje się dzielnicą mieszkalną i rozrywkową. Blisko stąd do największych centrów handlowych i kin. Mieści się tutaj także jedna z najbardziej znanych uczelni w kraju: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, jest więc też zamieszkiwana przez brać studencką. Na Ursynowie położony jest także ogród botaniczny i rezerwat przyrody, czyli Las Kabacki oraz znajduje się piękny, pochodzący z XVIII wieku Pałac Krasińskich. Zaś wg statystyk policyjnych Ursynów to jedna z najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy - odsetek kradzieży, włamań do mieszkań czy napadów jest znacznie niższy niż w innych rejonach tego dużego miasta.

Osiedle przyjazne mieszkańcom

Z jednej strony to osiedle w dużym mieście z rozwiniętą infrastrukturą, autobusami, tramwajami, a także metrem, z drugiej dużo zieleni, poczucie bezpieczeństwa, możliwość swobodnego spacerowania po ścieżkach dla pieszych, jak i jeżdżenia rowerami po drogach dla rowerzystów. Styl budynków doskonale wpisuje się w krajobraz dzielnicy, a pobliska przychodnia zdrowia, szkoła, przedszkole, siedziby banków i kawiarnie pozwalają na życie w tym miejscu bez konieczności każdorazowego jeżdżenia do centrum miasta.

Zajrzyj na forum osiedla, poczytaj opinie

Według inwestora “Włodarzewska Development”, budowa całego osiedla, czyli niespełna 300 mieszkań z garażami ma zakończyć się w 2016 roku. Postępy w budowie można na bieżąco śledzić na forum “Zakątek Cybisa”, na którym przyszli mieszkańcy mogą dodawać zdjęcia i wymieniać informacje dotyczące przebiegu tworzenia osiedla, jak i związanych z kupnem mieszkania procedur. Według opinii wielu „Zakątek Cybisa” ma szanse na to, że zostanie ukończone według planów, bo na budowie wciąż wre, a prace posuwają się regularnie do przodu. Lokatorzy mogą już cieszyć się wizją przeprowadzki.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.