Opinie medyczne

Marek Szydełko
12.05.2015

Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych (CEiOS) zaprasza organy procesowe oraz firmy i osoby prywatne zainteresowane profesjonalnie wykonanymi opiniami medycznymi dla celów procesowych. Wykonujemy opinie z zakresu praktycznie wszystkich dziedzin medycznych. Opiniowaniem zajmują się eksperci, którzy posiadają status biegłych sądowych.

Dla kogo oferta?

CEiOS oferuje kompleksowe opinie medyczne oparte na ekspertyzach kryminalistycznych wykonywanych przez doświadczonych klinicystów. Opinie mogą zostać wykorzystane przez Policję w toku śledztw. Mogą także stać się jednym z dowodów procesowych dla Prokuratury oraz Sądów. Ponadto naszą ofertę kierujemy również w stronę osób indywidualnych i firm, które chcą pozyskać fachową opinię medyczną potrzebną do celów procesowych.

Kto wykonuje opinie?

Zespół CEiOS składa się z najlepszych ekspertów klinicystów mogących pochwalić się ogromnym doświadczeniem w wykonywaniu ekspertyz i opiniowaniu medycznym. Dodatkowo współpracujemy również z szerokim gronem lekarzy od wielu lat prowadzących praktykę medyczną. Większość naszych ekspertów posiada status biegłych sądowych. Posiadają oni tytuły magistrów, doktorów i doktorów habilitowanych oraz profesorów nauk medycznych. Eksperci firmy CEiOS posiadają specjalizacje z wielu dziedzin medycznych, co pozwala nam zapewnić klientom kompleksowość oferty.

Naszą specjalnością jest przede wszystkim opiniowanie z zakresu błędów medycznych oraz prawidłowości leczenia.

Zakres usług

CEiOS przygotowuje szereg szczegółowych badań niezbędnych do wystawienia profesjonalnych opinii medycznych. Opiniujemy kwalifikacje prawne obrażeń ciała powstałych w różnych okolicznościach (wypadki komunikacyjne, wypadki podczas pracy, napady, rozboje itp.). Opinie o obrażeniach opieramy o dokumentację medyczną oraz akta sprawy. W razie potrzeby, przeprowadzamy również niezbędne badania osób pokrzywdzonych. Tworzymy opinie medyczne stwierdzające uszczerbek na zdrowiu. Ponadto opiniujemy w zakresie utraty życia (np. na potrzeby procesów o odszkodowania). Biegli sądowi CEiOS określają również stopień uszkodzenia ciała. Na wniosek Prokuratury, tworzymy opinie potwierdzające zdolność oskarżonego czy świadka do uczestniczenia w rozprawach sądowych, czynnościach procesowych. Opiniujemy możliwość zastosowania przez organy ścigania środków zapobiegawczych.

Jakie dziedziny opiniujemy?

Zespół firmy CEiOS składa się z biegłych sądowych i lekarzy specjalizujących się w wielu dziedzinach medycznych. To pozwala nam wydawać opinie, które obejmują praktycznie wszystkie aspekty medycyny. Przeprowadzamy ekspertyzy i wydajemy opinie medyczne z zakresu chirurgii ogólnej, chorób wewnętrznych, ortopedii, kardiologii, kardiochirurgii, pediatrii, onkologii, dermatologii, ginekologii, neurochirurgii oraz szeregu innych dziedzin medycznych (szczegółową listę znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej CEiOS).

Nasze referencje

Centrum Ekspertyz i Opinii Sądowych udzieliło kompleksowego wsparcia organom ścigania w wielu toczących się sprawach. Wykonaliśmy już setki opinii medycznych na zamówienie Policji, Prokuratury, Sądów oraz osób fizycznych i prawnych. Naszym klientom zapewniamy nie tylko rzetelne i szybko wykonane ekspertyzy i opinie biegłych sądowych, ale także pełną dyskrecję dla dobra toczącego się postępowania.

Posiadamy rekomendacje Sądu Okręgowego w Katowicach, Sądu Okręgowego w Opolu oraz Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie - http://www.opinie-sadowe.pl/pl/opinie-medyczne - i skorzystania z profesjonalnego opiniowania medycznego wykonywanego przez naszą firmę.

Szybki kontakt możliwy pod adresem e-mail: kontakt@opinie-sadowe.pl bądź telefonicznie: kom.: 0-601 94 94 54

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.