Portal tematyczny za darmo

Mateusz Nowak
05.09.2015

Wiele osób ma pomysł , zapał i chęci do dzielenia się swoją wiedzą w Internecie - niestety ich projekty często są przedstawione w nieatrakcyjnej formie lub/i na darmowych serwerach - których funkcjonowanie pozostawia wiele do życzenia. WORTALE.NET daje możliwość ominięcia tych wszystkich - często bardzo kosztownych operacji, niezbędnych do uruchomienia i utrzymywania atrakcyjnej witryny internetowej. Dajemy dobry start. Cały ciężar obsługi technicznej oraz koszty utrzymania portali spoczywają na prowadzćych projekt WORTALE.NET.


Weź sobie portal za darmo

WORTALE.NET każdemu kto ma zapał i odpowiednią wiedzę oferują za darmo gotowy portal:

 • z odpowiednio przygotowanym szablonem graficznym

 • z rozbudowanym, własnej produkcji system CMS, który pozwala na łatwe dodawanie treści, zdjęć, tworzenie galerii, etc – zarządzanie całym portalem

 • serwer wirtualny oraz konta e-mail (na komercyjnych serwerach !)

Cały koszt uruchomienia i utrzymania projektu - ponoszą twórcy projektu WORTALE.NET.

Jak uruchomić Twój portal?

Należy zgłosić do nas chęć budowy woralu o określonej tematyce. Po akceptacji tematyki uruchamiamy witrynę i szkolimy Cię z obsługi naszego systemu przez program Skype. Po szkoleniu możesz przystąpić do zamieszania tekstów, zdjęć i plików. Na bieżąco możesz korzystać z naszych rad oraz stałej i bezpłatnej pomocy technicznej.

Uruchomienie wortalu w czterech krokach:

 1. Należy przesłać do nas informacje o tematyce wortalu (o czym dokładnie będzie, jakie działy, skąd informacje, etc). Prosimy prześlij informacje przez formularz kontaktowy.
 2. Po zatwierdzeniu Twojego projektu należy przesłać na nasz e-mail 30 opracowań związanych z tematyką wortalu - co jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 3. Uruchamiamy portal: wdrażamy profesjonalny system CMS (który pozwala na bardzo łatwą aktualizację strony) oraz standardową szatę graficzną.
 4. Przeprowadzamy krótkie szkolenie przez program Skype. Po zakończeniu szkolenia możesz samodzielnie zamieszczać informacje.

Usługa obejmuje:

 • wdrożenie portalu wg wzoru opracowanego dla WORTALE.NET
 • system CMS do zarządzania portalem
 • szkolenie przez program Skype
 • opłata za hosting – 0 zł netto /parametry serwera/
 • subdomena w domenie wortale.net
 • wymagana akceptacja regulaminu

Napisz do nas !

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie