Czy jest na to jakaś rada? Można nie wchodzić do naszej gry. Ale tak lepiej nie robić... Znacznie latwiej jest sie po prostu schow...
Jest sobie serwer, załóżmy marki Dell (nie użyję słowa dedykowany, gdyż jest to zazwyczaj określenie serwera dzierżawionego). Ten ...