Ostatnio podczas rozmowy na Gadu Gadu z jednym z użytkowników forum ViaWWW.pl dowiedziałem się, że każda "funkcja" gry (...
Ok... mamy skrypt odpowiedzialny za logowanie się gracza. Ale co nam po tym jeśli nie mamy rejestracji i nie ma szansy się zalogow...